Rekonstruēts stadions pie Jelgavas 4. sākumskolas 2

Noslēgusies stadiona pie Jelgavas 4. sākumskolas rekonstrukcija – tur izveidots mākslīgā seguma futbola laukums, skrejceļš, vairāki sporta spēļu laukumi, uzstādīti āra trenažieri, kā arī stadiona teritorijā uzbūvēta ēka ar ģērbtuvēm un noliktavu inventāram, informē Jelgavas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

Būvdarbi Jelgavas 4. sākumskolas stadionā sākās pirms gada. To gaitā izveidots un labiekārtots daudzfunkcionāls sporta komplekss vairāk nekā 1,3 hektāru platībā. 

Stadiona centrā ir 40x60 metru liels futbola laukums, kuru klāj mākslīgais segums, un aiz futbola laukuma vārtiem abos galos drošības nolūkos izbūvēts sešus metrus augsts aizsargtīkls. Ņemot vērā, ka šajā stadionā varēs notikt arī sacensības, blakus futbola laukumam izveidotas skatītāju tribīnes ar 60 sēdvietām.

Savukārt vieglatlētikas vajadzībām rekonstruētajā stadionā izbūvēts 270 metru garš skrejceļš ar četriem celiņiem, ko klāj gumijas segums, kā arī tāllēkšanas sektors un lodes grūšanas sektors. 

Tāpat stadiona vienā malā ierīkots basketbola laukums un multifunkcionāls spēļu laukums, kas paredzēts gan volejbolam, gan handbolam, gan minifutbolam. Stadionu papildinājusi arī āra trenažieru zona, kurā pieejami septiņi dažādi trenažieri. Visus laukumus klāj moderns gumijas segums, un katrs sektors iezīmēts citā krāsā.

Rekonstrukcijas gaitā stadionā arī uzbūvēta ēka ģērbtuvēm. Tur pieejamas dušas, labierīcības, un ēkā izveidota stadiona inventāra telpa. Domājot par drošību un kārtības nodrošināšanu, rekonstruētajā stadionā uzstādītas videonovērošanas kameras. 

Stadiona teritorija arī labiekārtota – izveidoti bruģakmens gājēju celiņi, nodrošināti soliņi, atkritumu urnas, atsevišķās vietās iesēts zāliens un apkārt stadionam izbūvēts žogs.

Paredzēts, ka stadionu ikdienā sporta nodarbībām un treniņiem izmantos Jelgavas Amatu vidusskolas, Jelgavas 4. sākumskolas, Jelgavas tehnikuma un pilsētas sporta skolu audzēkņi. Tāpat stadions paredzēts publiskai lietošanai sportiskām aktivitātēm. 

Jelgavas 4. sākumskolas stadionu rekonstruēja SIA "Reaton LTD", būvuzraudzību nodrošināja "Jurēvičs un partneri", bet autoruzraudzību – "BM-projekts". Stadions rekonstruēts ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda (ERAF) atbalstu projekta "Jelgavas Amatu vidusskolas infrastruktūras uzlabošana un mācību aprīkojuma modernizācija, 2. kārta" gaitā. 

Šis jau ir trešais izglītības iestāžu stadions Jelgavā, kurā šovasar noslēgušies būvdarbi Rekonstruēts ir arī Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas un Jelgavas Valsts ģimnāzijas stadions.

 

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldība 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 2

egle1

Tiešām smuki! Un jauki, ka arī tāpat cilvēki no malas varēs izmantot. Skatos, pa ģimnāzijas jauno stadionu jau skrējēji skrien un arī to sporta spēļu zonu izmantos - gan basketbolu spēlē, gan tos trenažierus. Ceru, ka neko nesalauzīs. Bildēs neredzu, vai ir apvilkts žogs apkārt stadionam, agrāk tur cilvēki mauca pa taisno cauri stadionam uz parku. Vispār tas parks blakus man nepatīk - tas vienīgais mīnuss, jo tomēr nekopti brikšņi.

pirms gada, 2019.08.15 15:09

Vietējās ziņas