Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīko semināru par Suzuki metodi

Kopš pērnā gada septembra Eksperimentālā mūzikas studija pirmā Latvijā kvalificētu Suzuki skolotāju vadībā sāka īstenot alternatīvu Suzuki klavierspēles izglītības programmu. Lai dalītos pieredzē un zināšanās par šo metodi, 25. un 26.aprīlī studija interesentiem rīko semināru.

«Liela daļa vecāku vēlas, lai viņu bērni top par veiksmīgiem mūziķiem, māksliniekiem, nokļūst uz lielās skatuves, ticot, ka tā bērns būs laimīgs. Taču vai var likt vienlīdzības zīmi starp slavens un laimīgs?» retoriski jautā pirmās kvalificētās Suzuki klavierspēles skolotājas Tamāra Gžibovska un Kristīne Rāviņa, aicinot uz semināru, kas notiks pirmsskolas izglītības iestādes «Sprīdītis» telpās Tērvetes ielā 6.«Pirms semināra, domājot, kā tam piesaistīt cilvēkus, sapratām, ka vēlamies satikt tos, kuri ir atvērti jauninājumiem mūzikas izglītībā. Sākumā informāciju izplatījām vien tuvāko kolēģu un paziņu lokā. Plānojām, ka ieradīsies ap desmit, divdesmit dalībnieku, bet ziņa izrādījās pietiekami aktuāla, un pieteikušies jau aptuveni 80 interesentu no visas Latvijas - gan klavierspēles, gan citu mūzikas instrumentu skolotāji, kā arī vecāki,» stāsta K.Rāviņa, akcentējot nepieciešamību pēc alternatīvas mūzikas izglītības, kas vērsta nevis uz sasniegumiem, bet harmonisku attīstību jau agrīnā vecumā. Seminārā par Suzuki filosofiju un metodi vēstīs Skotijas Karaliskās Mūzikas un drāmas akadēmijas docētāja Mērija Makartija, kura vadīs arī meistarklases, vecāku sesiju un stāstīs par Suzuki skolotāju sagatavošanas programmu. Ar savu pieredzi seminārā dalīsies arī Latvijas skolotājas - T.Gžibovska un K.Rāviņa. Vairāk informācijas iespējams iegūt, zvanot pa tālruni 26301941.Semināra organizētāji pateicas visiem brīvprātīgajiem palīgiem un atbalstītājiem, kas ieguldījuši savu sirsnību un darbu, lai šis seminārs taptu - M.Makartijai, vecākiem, skolotājiem, PII «Sprīdītis» un personīgi Armandam Ozollapam, kā arī cer uz atbalstu arī no Jelgavas Izglītības atbalsta fonda.Vairāk lasiet ceturtdienas, 16.aprīļa, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas