Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīt Akadēmijas ielā pie Lielās ielas vaļā būs tikai labā josla 16

Trešdien no pulksten 8.30 līdz 24 Akadēmijas ielā pirms Lielās ielas tiks slēgtas divas braukšanas joslas – vidējā un kreisā. Satiksme tiks organizēta pa labo malējo joslu.

Pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība» lūdz autovadītājus, pārkārtojoties joslās, ievērot ceļu satiksmes noteikumu ieteikumu par «rāvējslēdzēja» principu. «Tas nozīmē, ka pa joslu, kurā atrodas šķērslis, braucošais transportlīdzeklis laikus ieslēdz virzienrādītāju, lai varētu pārkārtoties blakus esošā joslā, bet vadītājs, kurš brauc pa blakus esošo joslu, atļauj šim transportlīdzeklim iebraukt joslā. Izrādot savstarpēju cieņu un ievērojot pieklājīgas braukšanas principus, mēs samazinām risku nokļūt satiksmes negadījumos,» aicina «Pilsētsaimniecība».

Pievieno komentāru

Komentāri 16

šofis

Ja visi jau no krustojuma brauktu abās rindās, tad ar rāvējslēdzēja principu viss notiktu. Otrdien viens "gudrinieks" starp tiltiem apbrauca stāvētājus abās rindās pa pretējās kustības joslām! Pretī braucējiem bija "jautri"!

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 23:25

asdfgh

imho normaali ja vienu palaid un brauc....
nevis skatiens taisni un tip neredzi....

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 17:00

micro

@Greex
Kalnciema šoseja aiz Vītoliņiem ir diezgan draņķīga, citādi, varētu jau izlaist aplīti.

Šodien pusdienās es secināju, ka tomēr braukšu caur centru un laidīšu iekšā no kreisās joslas, neatkarīgi no tā vai tie ir haļavščiki vai nē. Izprovēju - tik mierīga braukšana! :D

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 16:52

Greex

@ micro - bet caur Tušķiem, Kalnciemu un Valgundi nemēģinājāt? :D

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 13:57

micro

@asdfgh
Uz apvedceļa arī mērens sastrēgums - nav reāla ieguvuma.

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 12:45

asdfgh

ir autovadītāji, kuriem pieklājiba ir sveša. onkas gados un sievietes(protams ne visi un visas).

dusmiigajiem - nu brauciet pa apvedcelju :)

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 11:02

Viļa piekritējs

Redz ko nozīmē Iepirkumu birojs un to likumi ... Kamēr izsludina konkursus, sagaida rezultātus, vasaras beigas klāt un tā būvdarbi ar zemu kvalitāti līdz Jaunam gadam. Domes plānošana ir pilnīgi garām, strādnieku nav, labāk darbus nebūtu sākuši ... "Muļķu zeme", sen jau Vilim bija taisnība !

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 10:49

ugis

ko bļaujat!!!
braucat ar velosipēdu vai ejat ar kājām...
izlaidušies tā kā teļi!!!

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 10:45

Audit

Micro, šo jautājumu uzdod likumdevējam! Kāmēr konkursa rezultātus būs iespēja pārsūdzēt "aiz neko darīt" un entās reizes, rezultāts būs šāds! Pirmie rezultāti jau bija zināmi, ja nekļūdos aprīļa beigās, bet galīgais lēmums pieņemts tikai jūlijā.

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 09:11

paparde

Būtu jau labi, ka tiešām ievērotu pieklājību (rāvējslēdzēja principu) un palaistu arī kādu, kas stāv kreisajā joslā.. nevis nekaunīgi nolūrēt, parādīt attiecīgos pirkstus un aizbraukt... stūķēšanās 1 rindā jau ar nav prāta darbs.. tāpēc jau rinda ir līdz krūzai... Te pieklājība ir tālu...

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 08:45

micro

Izprovēju šorīt pa apvedceļu uz RAFu - 16 minūtes. Iegrieza nelielielais korķis krustojumā uz Lietuvas šosejas, kur jāgriežas pa kreisi.

Es vēl biju pārsteigts, ka pie stacijas uz apļa jau bija rinda, lai tiktu uz Rūpniecības ielu.

Lai arī es to ielas remontu atbalstu, bet kāda feņa pēc to vajadzēja darīt vasaras beigās, kad sākas skola!?!? Vai tiešām darbus ir tik grūti ieplānot? Tas jau nav tā, ka darbā tu nolaid fēleri un viena nodaļa mēnesi nāk pa stundu agrāk (protams, pats damon kārtīgi pa mizu), bet TE visa pilsēta vārda tiešākā nozīmē ir IZČAKARĒTA!

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 08:31

Minka

Nu par nagļakiem nerunāsim, to ir kaudze un vēl vairāk...Vienmēr tiem jātiek pirmajiem. Šorīt pat - uz Lietuvas šosejas. Labais pagrieziens no Miera ielas uz pilsētu jāveic no joslas ar papildsekciju. Tak ne, viens sagrabējis VW (AK 111) tak nestāvēs rindā, bet naglo griezīs no taisnās joslas. Kas šam, gudrākais par visiem.

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 08:24

kiki

nav ko līst visiem pa priekšu, es principā nelaižu šitos atsaldeņus, kas iedomājas, ka viņiem visur jābūt pirmajiem!es neko nesaku, ja tu izgriezies no sānu ielas un mēģini iespraukties, to es saprotu, bet šitos umņikus kas jāj visiem garām un tad pie paša krustojuma lien pa vidu nelaidīšu pa priekšu nekad!un man tas remonta arī ir piegriezies, vakar biju viena no tām, kas stāvēja ap astoņiem no pārlielupes puses!

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 08:23

Greex

Ūja, šoferīt!? Vai tad stundu pareizinot ar dienu skaitu mēnesī, var sanākt 78 stundas? Tāds vienkāršs kontroljautājums - cik tad īsti mēnesī (teiksim, septembrī) ir dienu?
Bet nu pieklājību pret citiem satiksmes dalībniekiem mūsu ģerevņā laikam vēl ilgi nesagaidīt... Varbūt puiši dzeltenajās vestēs varētu par saprātīgu maksu pamācīt lauciniekiem, kas ir rāvējslēdzēja princips?

pirms 8 gadiem, 2012.09.05 01:07

Šofferīte

:( Atvainojos! Bet tas, kas tagad notiek Jelgavas ielās, ir vienkārši pizģ-c!!!!!!!! Saprotams, remonti, Eiropas naudas... Bet, man braucot uz un no mājām uz darbu, ir jāpatērē vismaz 50 minūtes!!! Kopā, tas ir stunda, agrāk, veco 15 minūšu laikā... Kas mēnesī sastāda aptuveni 78 stundas, vairākos mēnešos... ***s!!! Kāds manai Ģimenei, darba vietai atmaksās šo laiku???? Joppa ra sete!!! Man tad da lampočki tas rāviņa līkais, Lielā un Raiņa ielas! Protams, visi tagad teiks - ciet, kamēr notiek ielu remonti, būs labāk! Bet es uz darbu kavēju, bērnu uz skolu jāved 20 minūtes agrāk, tās Reāli ir neērtības un pie tam vēl Pamatīgas!!!! Kas šodien darījās uz Rīgas ielas ~7-50??? Bardaks!!! Rinda līdz Krūza veikalam, visi meņģējas pa div joslām, nagļaki lien no labās kreisajā... Labi, ka braucu virzienā uz Rīgu, žēl bija noskatīties... ;)

pirms 8 gadiem, 2012.09.04 23:53

micro

"Izrādot savstarpēju cieņu un ievērojot pieklājīgas braukšanas principus ..."
šito variet mēģināt pateikt šoferīšiem no rīta, citādi stāvi kā tāds idiots ar ieslēgtu pagrieziena rādītāju, kamēr pa labo pusi rinda kustās uz priekšu ...

Es tik ceru, ka šosejas remots Lietuvas virzienā nesāksies vēl kādu laiku, citādi uz RAFu toč būs jābrauc 30 minūtes no centra!

pirms 8 gadiem, 2012.09.04 23:12

Vietējās ziņas