Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīt atklās Raiņa ielu; pasākums satiksmei netraucēs 10

Oficiāls Raiņa ielas atklāšanas pasākums, kas notiks rīt, satiksmi neapgrūtinās, zz.lv noskaidroja pašvaldībā.

Rekonstruētās Raiņa ielas atklāšanas pasākums pulksten 11 notiks pie bankas «Citadele» filiāles. «Tā laikā satiksme netiks traucēta,» informē pašvaldības pārstāve Egita Veinberga.Portāls zz.lv jau ziņoja, ka pēdējās nedēļās notika dokumentu kārtošana, lai ielas rekonstrukcijas projektu varētu pabeigt.Runājot par dažu lasītāju paustajām bažām saistībā ar luksoforu izvietošanu, «Igates» pārstāvis Andris Cālītis zz.lv atklāja, ka, uzņēmums visu darījis atbilstoši projektā norādītajam, turklāt darbu veicēju iespējas ierobežojušas blīvi zem ielas izvietotās pazemes komunikācijas. Tas attiecināms uz daudziem gājējiem grūtāk ievērojamo luksoforu Raiņa un Pulkveža O.Kalpaka ielu krustojumā, kur, kā novērojis portāls zz.lv, daļa gājēju kādu laiku minstinās, līdz atrod pie ēkas sienas tuvu esošo luksoforu un tā pogu, lai tiktu pāri ielai. Tāpat komunikāciju dēļ citviet ielā luksofors izbūvēts zaļajā zonā starp ietvi un ielu, raisot jelgavnieku bažas, ka lietainā laikā zāliens tikšot izbradāts, jo cilvēkiem tajā jāiekāpj, lai varētu nospiest luksofora pogu.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

to Blūms 11.09.2012. 20:43:20

Tas tev "Jelgavas ūdenim" (vai pašvaldībai) nevis "Igatei" jāadresē. "Igatei" nav tiesību pārveidot JŪ tīklus.

pirms 8 gadiem, 2012.09.12 10:34

nn

Ko tur atklāt , tāpat jau visā garūmā var braukt , un kamēr nebūs Čkstes bulvāris gatavs tikmēr pilnvērtīgi tāpat neizmantos .


Laikam ar tiem luksoforiem ir tā , izdevīgi to apsaimniekotājam .

pirms 8 gadiem, 2012.09.12 05:43

es

Vēl joprojām neizsaprotu "guļošā policista" vai kas nu tur domāts nozīmi Raiņa ielas galā pirms krustojuma ar Tērvetes ielu. Tajā vietā mašīnas tāpat nekad ātri nebrauc, turklāt turpat abās pusēs ir regulējamie krustojumi. Kaut kāds kultūras piemineklis? Kā tad!

Nezinu, kas plānoja ielas rekonstrukciju, bet tā vieta pamatīgi izbojā braukšanas prieku pa atjaunoto ielu, pietiek jau ar daudzajiem luksoforiem uz katra stūra, kur jāapstājas.

Tas, ka gājējiem jānospiež podziņa, lai pārietu pāri ielai, vispār nezinu, ko komentēt. Saprastu šādu sistēmu nomaļā vietā, bet ne jau pislētas vidū. Noteikti šāda sistēma nav domāta gājēju ērtībai. Atgriežamies padomju laikos? Atceros, bija tādas dzeltenas kastes, kur jānospiež poga, lai šķērsotu krustojumu.

pirms 8 gadiem, 2012.09.11 21:01

Blūms

Iebraucot Jelgavā no Dobeles puses jaunizceptajā asfaltā uz reiz pēc tilta uz brauktuves ir 3 kanalizācijas vāki. Tur taču visu bija izrakņājuši tā ,ka varēja tos parvietot uz zaļo zonu vai trotuāru, jeb tomēr nevarēja, varbūt kāds skolots no Igates vai domes var pavēstīt.

pirms 8 gadiem, 2012.09.11 20:43

duraks

Kapēc tajā ielā tik daudz luksoforu salikts , kas neko neregulē . Vienkārši jāstāv pie sarkanā vai papildsekcijas tukšā krustĀ. Vispār Jelgavā satiksmes regulēšana ir atdota psihu riokās. Ļoti nedraudzīga pilsēta autobraucējiem

pirms 8 gadiem, 2012.09.11 16:47

neziniits

Vai tad pie LLU sporta nama jau ielai asfalts uzlikts?

pirms 8 gadiem, 2012.09.11 16:04

lentīšu griezēja

Vai kāds mācīts cilvēks varētu apskaidrot, kāpēc tik ļoti nepieciešama remontētas ielas atklāšana?
Kāda tai jēga? Kāda nozīme?
Es saprotu, ja atklās jauno tiltu pār Driksu. Tas, kaut nevajadzīgs, būs kaut kas nebijis, jauns un tāpēc atklājams, bet - ielu pēc rekonstrukcijas? Tāda ampelēšanās nevis atklāšana.
Man šķiet, ka sabiedrībai (kam laikam kalpo pašvaldība) jau nu gan to nevajag.
Laiks tāpat visu novērtēs. Ja tā iela labi kalpos arī pēc pieciem gadiem, pieminēsim ar labu gan "Igati", kas taisīja, gan varasvīrus, kas organizēja. Ja kalpos arī pēc 15-25-30 gadiem, iekļausim "Igati" mītos kā "Ķuzes šokolādi" vai un rāviņalikus kā ulmaņlaikus, bet - nu, jā, tajā laikā 2013.gada pašvaldību vēlēšanas jau būs palikušas tālā pagātnē. :)
Nezinu, tāda atklāšana visu padara smieklīgu. :)

pirms 8 gadiem, 2012.09.11 15:55

Orks

"Rekonstruētās Raiņa ielas atklāšanas pasākums pulksten 11 notiks pie bankas «Citadele» filiāles."
Un domnieks Strods no Citadeles iznesīs uz paplātes pīrādzīnus un kūciņas :)

pirms 8 gadiem, 2012.09.11 14:27

Žikivators

Kur tad nu bez smaidošā ībļa Ierāviņa un viņa pokazuhas ar lentītes pārgriešanu?

Bez tā Raiņa ielai nerullēt!

pirms 8 gadiem, 2012.09.11 14:01

Vietējās ziņas