Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rīt LLU sāksies pieteikšanās uz vakantajām studiju vietām

No 1.līdz 10.augustam LLU iespējams pieteikties uz vakantajām studiju vietām 26 pamatstudiju un 24 augstākā līmeņa programmās. Atsevišķās studiju programmās pieejamas arī studiju vietas par valsts finansējumu.

Pamatstudijās un maģistrantūras programmās par valsts finansējumu pieejamas atsevišķas studiju vietas. Ar programmu sarakstu var iepazīties LLU mājas lapā.Tāpat visās studiju programmās iespējams studēt, par to maksājot. Piebilstams, ka LLU studiju sekmju izvērtēšana notiek ik semestri, ikvienam ar labām sekmēm jau nākamajā semestrī ir iespējams iekļūt valsts finansētajā studiju vietā.Piesakoties studijām LLU vakantajās studiju vietās, reģistrācijas maksa ir 20 latu.Reflektantiem, kuri šogad bija pieteikušies studijām vienotajā uzņemšanā pamatstudiju programmās, piesakoties vakantajām studiju vietām, nav jāmaksā reģistrācijas maksa, taču jāuzrāda pieteikuma apliecinājumu no informatīvās sistēmas.Pieteikumi studijām tiek pieņemti attiecīgo LLU fakultāšu dekanātos, informē augstskola.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas