Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rudenī varētu sākties Valdekas pils rekonstrukcija 2

«Konkursā par Valdekas pils rekonstrukciju Lauku inženieru fakultātes vajadzībām uzvarējis SIA «Rimts», un, ja Valsts izglītības attīstības aģentūra (VIAA) apstiprinās iepirkuma dokumentus, darbi varētu sākties tuvāko divu mēnešu laikā,» spriež LLU direktors Andrejs Garančs.

Plānotās pils rekonstrukcijas izmaksas ir teju 800 tūkstoši latu, informē augstskolas portāls.Ja VIAA akceptēs LLU lēmumu un būvnieki varēs sākt darbu, Ainavu arhitektūras studenti uz jauno studiju vietu varēs pārcelties jau 2013./2014.studiju gadā.A.Garančs augstskolas portālā arī noraida bažas par rekonstrukcijas kvalitātes problēmām ziemā: «Protams, darbus sākt vasarā būtu labāk. Tomēr mūsdienās pat jaunu ēku būvniecību sāk oktobrī, savukārt Valdekas pilī galvenie būvdarbi norisināsies pils iekšpusē, kur laika apstākļi nebūs izšķirošais faktors.»«Daudz lielākus sarežģījumus radīs Valdekas pils kultūrvēstures pieminekļa statuss – šī ēka nav ekspluatēta desmitiem gadu, tā bijusi neapdzīvota un pamesta. Nav iespēju uzzināt, kādas papildu problēmas, tostarp vēsturiski atradumi vai iepriekšējās apskatēs neatklāti defekti, var rasties būvdarbu laikā,» tā A.Garančs.Pils otrā stāva telpas ar augstākiem griestiem tiks pielāgotas LLU ainavu arhitektūras studentu vajadzībām, ierīkojot auditorijas, zīmētavu, datorklases, maketētavu un citas telpas. Tāpat tiks izbūvēta konferenču zāle, kurā varēs ne vien rīkot sanāksmes, bet arī veidot izstādes un aizstāvēt studiju nobeiguma darbus.Savukārt pirmajā stāvā atradīsies mācībspēku un apkalpojošā personāla telpas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

hehe okei

Tāpēc nevajag balsot par visādiem ZZS. Par ko balsojāt, to saņēmāt. Okei?

pirms 8 gadiem, 2012.09.19 05:48

okei

Protams , kā var neuzvarēt ZZS Jelgavas nodaļas obščaks . Tapēc arī RIMTS ir 12 īpašnieku firma , lai cilvēcīgi var sadalīt otkatus . RIMTA viss gada darbu apjoms ir Jelgavas domes pasūtījums . Tapēc frāze , ka RIMTS uzvarēja konkursā ir smieklīga . Nekad neviens konkurss viņiem nav bijis jāuzvar

pirms 8 gadiem, 2012.08.17 16:14

Vietējās ziņas