Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Rūķis un lāčuks dala dāvanas

Ar dziesmām, rotaļām un dāvanu dalīšanu sestdien gadumijai veltītā pasākumā Jelgavas rajona padomes zālē tika pulcēti bērni ar īpašām vajadzībām.

Pasākumā ar priekšnesumiem uzstājās Bērnu un jaunatnes centra «Junda» deju studijas «Benefice» dalībnieces, topošās pianistes Laura Kadile un Evita Tautvaite, Olga Lazareva par godu šim pasākumam bija sagatavojusi Austrumu deju, savukārt Aurika Košina nodziedāja dziesmu «Jaunais gads».Patiesu prieku bērniem sagādāja rūķa un lāčuka ierašanās. Kopā ar viņiem tika minētas mīklas, iets rotaļās un - par noskaitītu dzejoli - saņemtas dāvanas. Šogad pasākums pulcēja 50 bērnus no Jelgavas pilsētas un 40 no rajona. Projekta devīze ir «Esam kopā», tādējādi simbolizējot ciešu saišu noturību starp bērniem un vecākiem, kā arī starp draugiem un radiem.Kā «Ziņām» pastāstīja pasākuma organizētāja, biedrības «Paaudžu solidaritāte» valdes locekle Jeļena Zaiceva, kura ir arī trīs bērnu māmiņa, šajos grūtajos laikos ir svarīgi būt kopā un atbalstīt ģimenes, kurās ir bērni ar īpašām vajadzībām, palīdzot gan finansiāli, gan ar idejām un padomiem.«Ir arī doma nākotnē strādāt ar daudzbērnu ģimenēm, pieaicinot psihologu un citus speciālistus, kā arī nepieciešamības gadījumā sniedzot materiālu atbalstu,» piebilda J.Zaiceva.Sestdienas sarīkojumu atbalstīja arī pilsētas dome un vairāki vietējie uzņēmēji. Nākamais pasākums, ko biedrība iecerējusi organizēt, ir apaļā galda diskusija, kur tiktos vecāki un speciālisti, lai apzinātu problēmas un rastu to risinājumus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas