Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sabiedriskajai apspriešanai nodota jaunā teritorijas plānojuma redakcija

Sabiedriskajai apspriešanai ir nodota Jelgavas teritorijas plānojuma 2008.-2020.gadam redakcija, kas pilnveidota atbilstoši iepriekšējās sabiedriskās apspriešanas un teritorijas plānojuma izstrādes gaitā saņemtajiem fizisko un juridisko personu priekšlikumiem un institūciju atzinumiem, informē Jelgavas pašvaldības Attīstības un pilsētplānošanas pārvaldes vadītāja Gunita Osīte.

Teritorijas plānojums attiecas uz visu Jelgavas pilsētas administratīvo teritoriju un ir saistošs visām fiziskajām un juridiskajām personām - zemes un būvju īpašniekiem, lietotājiem un valdītājiem, veicot jebkādu nekustamā īpašuma izmantošanu, sadalīšanu vai apvienošanu, būvju projektēšanu un būvdarbus.Jelgavas teritorijas plānojuma 1.redakcijas sabiedriskā plānošana notika 2007.gada beigās. Gan pirms, gan pēc 1.sabiedriskās apspriešanas iedzīvotāji varēja iesniegt savus priekšlikumus par pilsētas teritorijas plānojumu. Kopā tika iesniegti 107 priekšlikumi, no tiem 86 tika ņemti vērā, pilnveidot plānojuma redakciju.Būtiskākās izmaiņas skar applūstošās teritorijas, kuras tika noteiktas, ņemot vērā 2008.gada pavasarī spēkā stājušos grozījumus Aizsargjoslu likumā un Virszemes ūdensobjektu aizsargjoslu noteikšanas metodikai, kuru Ministru kabinets apstiprināja pērnā gada vasarā.Tāpat ir pārstrādāti Jelgavas pilsētas saistošie noteikumi teritorijas izmantošanai un apbūvei. Citu būtisku izmaiņu atšķirībā no teritorijas plānojuma 1.redakcijas nav.Pēc sabiedriskās apspriešanas teritorijas plānojuma galīgā redakcija tiks iesniegta RAPLM atzinuma saņemšanai.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas