Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SAC “Zemgale” jaunus klientus pagaidām neved

Epidemioloģiskās drošības dēļ Ozolnieku novadā vairāk nekā trīssimt sociālā aprūpes centra (SAC) “Zemgale” klientiem un darbiniekiem pagājušajā nedēļā Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta speciālisti veica pārbaudi, kurā tika secināts, ka neviens no viņiem nav inficējies ar vīrusu “Covid-19”.  

Vīrusu var ienest slimais, kas jūtas vesels


Aprūpes centra direktors Alvars Šteinbergs teic, ka analīžu atbilžu gaidīšana bijusi ļoti saspringta. To rezultāti liek secināt, ka līdzšinējie epidemioloģiskās drošības pasākumi ir efektīvi. “Vienīgie, kas var ienest infekciju sociālās aprūpes centrā, ir iestādes darbinieki, citas personas pie mums netiek ielaistas,” teic direktors. Viņš uzsver, ka pastāv risks, ka bīstamais vīruss sociālās aprūpes centrā var iekļūt ar darbinieku, kam saslimšana norit nemanāmi, vieglā formā, bez slimības simptomiem. 
A.Šteinbergs stāsta, ka kopš aprīļa viņa vadītajā sociālās aprūpes centrā nav pieņemts neviens jauns klients. “Likums atļauj izņēmuma kārtā pieņemt aprūpes centros jaunus klientus, un mums ir iespējas nodrošināt, ka šī persona divu nedēļu karantīnas laikā tiek izmitināta atsevišķā istabā. Taču ne Ozolnieku novada, ne Jelgavas pašvaldības sociālie dienesti, kas ir mūsu lielākie sadarbības partneri, nesteidzas nevienu sūtīt uz sociālās aprūpes centru,” teic A.Šteinbergs.

Visu rakstu lasiet 7.maija "Zemgales Ziņās"

Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas