Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sācies konkurss «Meklē un atrodi datu bāzē letonika.lv!»

Arī šoruden valsts aģentūra «Kultūras informācijas sistēmas» sadarbībā ar sabiedrību «Tilde» aicina bibliotēkas aktivizēties tradicionālajam konkursam «Meklē un atrodi datu bāzē letonika.lv!», kas sākas ceturtdien, 1.oktobrī.

Kā informē aģentūras pārstāve Ilma Elsberga, konkursa pamatā ir erudīcijas un informācijas meklēšanas prasmes pārbaude internetā - ar «odziņu» finiša izspēlē. Šoreiz prasmīgākie meklētāji no visas Latvijas tiks aicināti piedalīties TV spēlē «Zini vai Mini», taču bešā nepaliks arī katra reģiona erudītākie dalībnieki bibliotekāru, lasītāju un skolēnu līgā un aktīvākās bibliotekāres.Ņemot vērā sekmīgo pieredzi pavasara konkursā, kad bibliotekāriem tika dota iespēja izpaust savu jaunradi un redzējām, ka bibliotekāri nāk klajā ar patiesi ļoti interesantām idejām, arī šajā konkursā nolemts motivēt un novērtēt ar balvām tos bibliotekārus, kuri meklē dažādus veidus, lai uzrunātu un ieinteresētu lasītāju.Atšķirībā no iepriekšējiem konkursiem, šoreiz izpaliek lielais plakāts, taču māksliniece ir sagatavojusi elektronisko plakāta variantu - gan melnbaltu, gan krāsainu, lai bibliotekāri iespēju robežās to varētu izmantot.Lai piedalītos konkursā, jādodas uz tuvāko bibliotēku un jāpiereģistrējas, jo atbilstoši rīkotāju mērķiem un konkursa misijai dalībniekiem jābūt reģistrētiem bibliotēku lasītājiem. Konkursā tiks vērtēta arī bibliotekāru aktivitāte konkursa popularizēšanā un lasītāju informēšanā, un tiks noteikta katra reģiona Radošākā bibliotekāre, kopskaitā četras, kuras balvā saņems fotoaparātus.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas