Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākas Lielupes aizsargdambja izbūve 3

Šonedēļ sākušies sagatavošanas darbi, lai varētu sākt darbus projekta «Lielupes gultnes tīrīšana un Lielupes labā krasta aizsargdambja posmā no dzelzceļa tilta līdz Rīgas ielai atjaunošana» ietvaros, informē pašvaldības preses sekretāre Līga Klismeta.

Lai sāktu upes gultnes tīrīšanu un aizsargdambja būvniecību, Lielupes labais krasts jāatbrīvo no zāliena, krūmiem un liekajiem kokiem. Projekta ietvaros plānota Lielupes gultnes tīrīšana a/s «Jelgavas Cukurfabrika» notekūdeņu izplūdes vietā, aizsagdambja izbūve posmā no dzelzceļa tilta līdz Rīgas ielai un Lielupes labā krasta ainaviskā sakārtošana. Uz aizsargdambja tiks izveidota gājēju promenāde ar noejas kāpnītēm līdz upei un iekārtotām atpūtas vietām, un iecerēts arī sagatavot vietu peldvietas iekārtošanai. Projektu plānots pabeigt 2010.gadā.Projektu finansē Eiropas Lauksaimniecības garantiju fonds (ELGF). Kopējā summa 1,6 miljoni latu. Pašvaldībai jānodrošina projekta priekšfinansēšana. Būvdarbus veic konsorcijs «Koger un Partneri», kopējā līguma summa ir vairāk kā 1,2 miljoni latu ar PVN. Būvfirma piesaista apakšuzņēmējus SIA «Katler», SIA «Elektroinstalācijas un dizains 4c», SIA «Ceļu būvniecības sabiedrība «Igate»», SIA «Kulk» un SIA «Uni San». Visa objekta būvuzraudzību veic SIA «Isliena V».

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ZB

Cik var cepties! Taa jau ir Eiropas, nevis Jelgavas Domes nauda un citiem merkiem taa nav paredzeeta!!!

pirms 11 gadiem, 2009.07.10 14:37

Asterix

Ja naudu nav kur likt, tad buuvee dambjus :)

pirms 11 gadiem, 2009.07.09 23:07

AK

vot idiņi. to 1,6 ļimoni būtu labāk Dobeles šosejā ieguldījuši. dambis viņiem vajadzīgs...

pirms 11 gadiem, 2009.07.09 19:24

Vietējās ziņas