Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākas «Skolēnu karjeras nedēļa 2009» 2

No pirmdienas līdz 20.februārim Nodarbinātības valsts aģentūras (NVA) Jelgavas filiāle otro gadu rīkos pasākumu «Skolēnu karjeras nedēļa 2009», šogad sadarbojoties ar Latvijas Lauksaimniecības universitāti (LLU), Jelgavas Amatu vidusskolu un citiem jauniem projekta partneriem, informēja NVA Jelgavas filiāles vadītājs Māris Narvils.

Šogad atšķirīgs ir arī pasākumu plāns, jo katra karjeras nedēļas diena būs veltīta kādai nozarei vai vairākām nozarēm, neizlaižot arī tādas nozares kā ieguves rūpniecība un karjeru izstrāde, lauksaimniecība, mežsaimniecība un zivsaimniecība, ūdensapgāde un atkritumu apsaimniekošana, mazumtirdzniecība un vairumtirdzniecība, transports un loģistika, informācijas un komunikāciju pakalpojumi, profesionāli, zinātniski un tehniski pakalpojumi, valsts pārvalde, aizsardzība un obligātā sociālā apdrošināšana.Jelgavas reģionālā Pieaugušo izglītības centra telpās skolēni un studenti katru dienu noteiktos laikos varēs piedalīties arī diskusijās par kādu nozari, tās kontekstā diskutējot gan par situāciju valstī, gan Jelgavas rajonā. Iecerēts, ka diskusijās aktīvi piedalīsies nozaru uzņēmumi, profesionālās asociācijas un arī pašvaldības pārstāvji, skaidroja Narvils.19.februārī notiks uzņēmumu prezentācijas ekskursija uz Jelgavas Inovāciju centru, kur stāstīs par iespējām sākt savu biznesu - iepazīstinās ar apstākļiem, nosacījumiem, citu uzņēmumu pieredzi. Tāpat studenti savās fakultātēs prezentēs studiju programmas vecāko klašu skolēniem.Jelgavas Amatu vidusskola trīs dienas rīkos atvērto durvju dienu ar prezentācijām skolas zālē un profesiju prezentācijas grupās - pavārs, konditors, frizieris, stila speciālists, mazumtirdzniecības komercdarbinieks, metālapstrāde.Vairāki «Skolēnu karjeras nedēļas 2009» pasākumi tematiski sadalīti pa dienām. 16.februāris būs ieguves rūpniecības, ieguves karjeru izstrādes, apstrādes rūpniecības diena. 17.februāris - lauksaimniecības, mežsaimniecības, zivsaimniecības, ūdens apgādes, notekūdeņu, atkritumu apsaimniekošanas, sanācijas, transporta un uzglabāšanas tematiskā diena. 18.februāris - vairumtirdzniecības, mazumtirdzniecības, automobiļu un motociklu remonta un apkopes uzņēmējdarbības diena. 19.februāris - profesionālo, zinātnisko un tehnisko pakalpojumu diena, arī - LLU studentu karjeras diena un atvērto durvju diena LLU fakultātēs. Tāpat interesentiem būs ekskursija uz Jelgavas Inovāciju centru. 20.februāra tēma būs valsts pārvalde un aizsardzība, kā arī obligātā sociālā apdrošināšana.Pērn karjeras nedēļu no pilsētas skolām apmeklēja aptuveni 300 skolēnu, taču šogad aicināti arī rajona skolu skolēni un studenti, un atsaucība varētu divkāršoties, prognozēja Narvils.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zinošā

"19.februārī LLU telpās notiks uzņēmumu prezentācijas ekskursija uz Jelgavas Inovāciju centru"
Kas tas par murgu? llu telpās, bet inovāciju centrā?
llu būz prezentācijas, tur būs dažādi uzņēmumi. bet ekskursija uz centru būs atsevišķi. to es zinu droši

pirms 11 gadiem, 2009.02.16 09:14

Vietējās ziņas