Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Saknīša zemi Sidrabenes pagastā nepārdod

Otrdien nav izdevies pārdot nedaudz vairāk kā 62 hektārus skandalozajam uzņēmējam Gatim Saknītim piederošās zemes Jelgavas rajona Sidrabenes pagastā, izsolei nebija pieteicies neviens pretendents.

Izsole G.Saknīša īpašumam «Roņi» bija iecerēta Jelgavas tiesas ēkā, tomēr diviem zemesgabaliem ar kopējo platību 62,3 hektāri pircējs tā arī neatradās. Kā piedzinējs un arī pirmais hipotekārais kreditors šajā lietā norādīta akciju sabiedrība «Reģionālā investīciju banka», bet kā otrais hipotekārais kreditors minēts Agnis Miķelsons ar 480 100 latu zemesgrāmatā reģistrētu prasījumu. Trešais un ceturtais hipotekārais kreditors ir Dāvids Jurkāns, kura reģistrētais prasījums zemesgrāmatā ir attiecīgi 526 000 latu un 494 000 latu.«Tā kā izsoles cena ir augsta, pieteikumu iesniegšanai uz nākamo izsoli jādod divu mēnešu laiks, tādēļ, visdrīzākais, nākamreiz «Roņus» mēģināsim pārdot ne ātrāk kā aprīlī,» lietas tālāko virzību komentē zvērinātā tiesu izpildītāja Rudīte Slivjuka.«Roņu» novērtējums ir 72 900 latu, ko par ļoti augstu cenu uzskata Sidrabenes pagasta padomes priekšsēdētājs Jānis Vīgants.«Tā nav lauksaimniecībā izmantojama zeme, bet gan purvaina vieta, kurā varētu vienīgi nodarboties meža audzēšanu, taču to mūsdienās var atļauties tikai cilvēki ar vērā ņemamiem brīviem līdzekļiem,» skaidro pagastvecis.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas