Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāks skatīt Valgundes dedzināšanu lietu 1

Pirmdien, 9.martā, Tukuma tiesas priekšā stāsies abi par pagājušā gada vasarā Valgundes novadā pastrādātajiem ļaunprātīgas dedzināšanas gadījumiem aizdomās turētie vīrieši. Jelgavas tiesa šo lietu saskaņā ar likumu nav varējusi skatīt, jo viens no lietā figurējošajiem cietušajiem ir kāda tiesneša radinieks.

Kā «Ziņas» informēja Tukuma tiesas tiesneses Karīnas Kazārovas palīgs, lēmumu par lietas nodošanu pēc piekritības Tukuma tiesai pieņēmusi Zemgales apgabaltiesa. Lietā apsūdzēti divi vīrieši - 1985.gadā dzimušais Dainis S. un 1980.gadā dzimušais Andris Z. Abi apsūdzētie līdz tiesas dienai - 9.martam - atradīsies apcietinājumā, savukārt atbildēt viņiem nāksies ne tikai par ļaunprātīgām dedzināšanām, bet arī zādzībām un citiem likumpārkāpumiem.Jāatgādina, ka par pērnā gada dedzināšanām Jelgavas policija aizturēja trīs personas - jau pieminētos Daini un Andri, kā arī kādu 18 gadus vecu jaunekli, kurš jau agrāk bija trīs reizes tiesāts par dažādiem likumpārkāpumiem. Viņš gan šoreiz tiesas priekšā nestāsies - jaunieša saistību ar pērnajā jūlijā Valgundē notikušo pierādīt nav izdevies.«Ziņas» jau rakstīja, ka pagājušā gada jūlijā Valgundes novadā notika astoņi ļaunprātīgas dedzināšanas gadījumi, kad liesmas skāra gan dzīvojamās mājas gan palīgēkas. Pēc astoņiem šādiem gadījumiem Valgundes novada dome pieņēma lēmumu veikt zemessargu dežūras, cenšoties pasargāt pagasta ļaužu īpašumus no piromāniem.Savukārt pirms dažām nedēļām Valgundē atkal nodega kāda saimniecības ēka, un vairāki vietējie iedzīvotāji izteikuši aizdomas, ka ugunsgrēka iemesls ir ļaunprātīga dedzināšana - nodegušajai ēkai nav bijusi pieslēgta elektroenerģijas padeve. Policija gan pagaidām šādai versijai apstiprinājumu nav guvusi.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

zommers

sen jau bij laiks sākt to darīt.kāds tikko pamodās un sāk rosīties.lai tie piromāni saņem pēc nopelniem

pirms 11 gadiem, 2009.03.10 12:16

Vietējās ziņas