Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sāksies «Mehu dienas»

Kā jau katru gadu, tuvojoties pavasarim, dienām kļūstot garākām un siltākām, kad daba sāk mosties no ziemas miega, mostas arī Latvijas Lauksaimniecības universitātes Tehniskās fakultātes (TF) studenti - mehi, sākot gatavoties fakultātes, Jelgavas un Latvijas mērogā pazīstamajām «Mehu dienām».

Šogad Latvijas Lauksaimniecības universitātes krāšņākās, tehniskākās un piedzīvojumiem bagātākās fakultātes dienas - «Mehu dienas 2009» - notiks 23. un 24.aprīlī. Pasākums notiks 15.gadu pēc kārtas, un tā devīzes būs - «Mehu spēks - vienotība» un «Mehs - gods un vārds, darbs un rezultāts». Divu dienu pasākums ceturtdien iesāksies ar parādi, kas, rotāta ar atbilstošiem atribūtiem, dosies no «mehu» dienesta viesnīcas līdz fakultātei. Arī šogad ir domāts par jaunumiem, lai tie pasākumam piesaistītu arvien jaunus apmeklētājus un dalībniekus - «Supersprints», «Driftšovs» un vēl dažādas jaunas atrakcijas skatītājiem. Protams, neizpaliks arī pārbaudītas vērtības - kā «Mini Dragrace», «Mašīnas izdzīvošanas sacensības», «Ātruma aplis», «Orientēšanās», «Greizie veiklības testi» un citas aktivitātes divu dienu garumā. (Programmu skatīt šeit.)Kā ne bez lepnuma norāda pasākuma organizētāji Jānis Kuķis un Ansis Saliņš, šodien ir īpaši redzams, ka mehi, vienoti strādājot, spēj paveikt daudz, arī sarīkot svinības, valstij atrodoties lielo pārmaiņu laikā. Visas iepriekšējās Mehu dienas ir pierādījušas, ka, neatkarīgi no laika apstākļiem, skatītāju un dalībnieku apmeklētība ir ļoti liela.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas