Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākti divu reģionālo autoceļu posmu atjaunošanas darbi Dobeles novadā

Ceturtdien sākti divu reģionālo autoceļu posmu atjaunošanas darbi Dobeles novadā - darbi sākti reģionālās nozīmes autoceļa Tukums-Auce-Lietuvas robeža (Vītiņi) (P104) posmā un reģionālā autoceļa Pūri-Auce-Grīvaiši (P96) posmā, informēja VAS "Latvijas valsts ceļi" Komunikācijas daļā.

Seguma atjaunošana notiek reģionālās nozīmes ceļa Tukums-Auce-Lietuvas robeža (Vītiņi) (P104) posmā no 35,067. līdz 45,455.kilometram. Būvdarbi paredz ceļa profila labošanu, virsmas apstrādi, kā arī caurteku un autobusu pieturvietu atjaunošanu.

Remontposmā jārēķinās ar ātruma ierobežojumu 50 un 70 kilometri stundā.

Remontdarbus veic SIA "CBS Igate" un to līgumcena ir 629 118 eiro, ko sedz valsts budžets no ekonomikas sildīšanai piešķirtajiem papildu 75 miljoniem eiro. Būvdarbus plānots pabeigt līdz septembrim.

Tāpat ceturtdien sākti autoceļa seguma atjaunošanas darbi reģionālā autoceļa Pūri-Auce-Grīvaiši (P96) posmā no 11,94. līdz 26,58.kilometram.

Būvdarbu laikā veiks ceļa profila labošanu, virsmas apstrādi, kā arī tiks atjaunotas 14 autobusu pieturvietu platformas.

Arī šajā objektā noteikts ātruma ierobežojums 50 un 70 kilometri stundā.

Darbus veic SIA "CBS Igate" un to līgumcena ir 972 525 eiro, ko arī sedz valsts budžets no ekonomikas sildīšanai piešķirtajiem papildu 75 miljoniem eiro. Darbus plānots pabeigt augusta otrajā pusē.

Turpinās ceļa pārbūves darbi šī paša autoceļa Pūri-Auce-Grīvaiši (P96) posmā no krustojuma ar autoceļu Jelgava-Dobele-Annenieki (P97) līdz krustojumam ar autoceļu Dobele-Krimūnas-Zaļenieki-Ūziņi (V1098).

Posmā ir vairāki ar luksoforiem regulējami posmi un braukšanas ātruma ierobežojumi, tāpēc visa remontposma šķērsošana var prasīt vismaz pusstundu.

Ceļa pārbūve paredz izbūvēt jaunu salturīgo un šķembu kārtu, ko pārklās divas kārtas asfalta. Atjaunos tiltus pār Auci un Dorupīti.

Būvdarbus veic SIA "Saldus ceļinieks" par līgumcenu 6,8 miljoni eiro, ko finansē no valsts budžeta. Būvdarbus plānots pabeigt nākamvasar.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas