Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sākusies tirgotāju pieteikšanās Latvijas stādu dienām Jelgavā

Jelgavas pils parkā un pagalmā 9. un 10. maijā norisināsies tradicionālās Latvijas stādu dienas 2020. No 11. februāra līdz 1. aprīlim  Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra” aicina pieteikties lielizmēra stādu un citas dārza tehnikas tirgotājus. Mazo tirgotāju pieteikšanās - sākot no 2. marta.

Ik gadu stādu dienās Jelgavā savu produkciju piedāvā vairāk kā 200 stādu audzētavas, zemnieku saimniecības, individuālie audzētāji, selekcionāri, amatnieki, dārzu inventāru un aprīkojumu ražotāji no visas Latvijas.

Tirgotāju pieteikšanās:

Lielizmēra stādu tirgotāji (augļu koki, dekoratīvie koki, skuju koki, vīnogulāji u.tml.), dārza tehnikas, siltumnīcu, dārza  mājiņu u.tml. tirgotāji - no 11. februāra.

Puķu, dārzeņu un mazo dekoratīvo stādu, sēklu,  augsnes uzlabotāju, mazā dārza inventāra u.tml. tirgotāji - no 2. marta.

Amatnieki un pārtikas preču tirgotāji - no 2. marta.

Pieteikumu reģistrācija elektroniski pieejama mājaslapā www.festivali.jelgava.lv līdz 1. aprīlim, vai kamēr ir brīvas tirdzniecības vietas.

Gadījumā, ja pirmajās piecās dienās kopš reģistrācijas sākumu uz vienu tirdzniecības vietu būs pieteikušies vairāki pretendenti, katrā sortimentu grupā priekšroka tiks dota ilggadējam konkrētās tirdzniecības vietas lietotājam. Neattiecas uz pārtikas sektora dalībniekiem.

NOLIKUMS

Pils pagalma vietu plāns

Pils parka vietu plāns

2019 gada vietu plānojums 

Vairāk: www.festivali.jelgava.lv.

Latvijas stādu dienas Jelgavā  rīko Jelgavas pilsētas pašvaldība un iestāde “Kultūra”.

Foto: Jelgavas pilsētas pašvaldības iestāde “Kultūra”

 

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas