Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Samazinājies izlīmēto «plāksteru» skaits

Pagājušā gada augustā veiktie grozījumi Administratīvo pārkāpumu kodeksā tiek minēti kā galvenais iemesls, kādēļ autovadītāji kļuvuši apzinīgāki un pagājušajā gadā samazinājies Jelgavas Pašvaldības policijas Satiksmes uzraudzības nodaļas darbinieku sastādīto administratīvo pārkāpuma protokolu - paziņojumu skaits.

Kā informē Jelgavas Pašvaldības policijas priekšnieka palīdze juridiskajos un sabiedrisko attiecību jautājumos Sandra Reksce, 2008.gadā Jelgavā sastādīti 5329 šādi protokoli - paziņojumi, kas ir par 3053 mazāk nekā gadu iepriekš.2008.gadā par stāvēšanu un apstāšanās noteikumu pārkāpumiem piemēroti naudassodi 86 470 latu apmērā, kas ir par 4660 latiem vairāk nekā 2007.gadā.Laikā no 2008.gada 17.maija līdz 11.oktobrim Pašvaldības policijas Satiksmes uzraudzības nodaļa, patrulējot Jelgavas administratīvās teritorijas ūdeņos, pārbaudījusi drošības aprīkojumu, atpūtas kuģu vadīšanas apliecības un reģistrāciju 175 laivām, 47 motorlaivām un astoņiem ūdens motocikliem, sastādījusi 16 administratīvo pārkāpumu protokolus un izteikusi 20 mutiskus aizrādījumus.Ceļu satiksmes likuma grozījumi, kas stājušies spēkā ar šā gada 1.janvāri, paredz, ka transportlīdzekli var pārvietot piespiedu kārtā, novietojot to speciālā stāvvietā, ja transportlīdzeklis atkārtoti (divas vai vairākas reizes gada laikā) novietots invalīdiem paredzētā un attiecīgi apzīmētā stāvvietā, ja transportlīdzeklī nav ievietota invalīdu stāvvietu izmantošanas karte atbilstoši Ceļu satiksmes noteikumos minētajām prasībām. Tādēļ Jelgavas Pašvaldības policija gribētu atgādināt, ka invalīdu apliecība vai invaliditāte kā tāda nedod tiesības novietot automašīnu invalīdu stāvvietā. Tam nepieciešama invalīdu stāvvietu izmantošanas karte, ko var saņemt Ceļu satiksmes drošības direkcijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas