Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sarkanais Krusts aicina iesaistīties jauniešus (FOTO) 1

“Sarkanā Krusta Jelgavas komitejas darbu vērtēju kā augšupejošu, taču komiteja vēl varētu attīstīt jaunus pakalpojumus,” komitejas konferencē teica sabiedriskās organizācijas “Latvijas Sarkanais Krusts” ģenerālsekretārs Uldis Līkops. 
Sarunā ar “Ziņām” viņš atzīst, ka nav nemaz tik vienkārši attīstīt jaunus pakalpojumus situācijā, kad pašvaldības sociālais dienests uzņemas rūpes par saviem grūtdieņiem. Lielākoties Jelgavas Sarkanā Krusta Jelgavas komitejas astoņu nodaļu darbs ir saistīts ar pārtikas paku, higiēnas preču un citas humānās palīdzības izplatīšanu trūcīgajiem un krīzēs nonākušajiem, kā arī invalīdu palīgierīču nomu. Latvijas Sarkanā Krusta Jelgavas komitejas izpilddirektore Ingrīda Grīnberga skaidro, ka nākotnē būtu svarīgi attīstīt Jaunatnes nodaļu, kas kļuvusi mazāk aktīva, nekā tas bija agrāk. Nodaļā aicināti iesaistīties jaunieši.
Tā kā Latvijas Sarkanais Krusts iesaistījusies arī donoru kustības veicināšanā, konferencē sirsnīgi tika sveikts Jelgavas domnieks un pašvaldības uzņēmuma “Zemgales EKO” ražošanas direktors Ivars Jakovels, kurš kļuvis par pirmās pakāpes Latvijas Goda donoru. “Ziņām” viņš paskaidroja, ka 19 savas dzīves gados un kopš 19 gadu vecuma asinis un asins komponentes nodevis 224 reizes.
Pēc Valsts asins donoru centra datiem, Latvijā ir 169 cilvēki, kas asinis vai asins komponentes nodevuši vairāk nekā 100 reižu (pēc pastāvošajām normām, asinis vīriešiem atļauts nodot sešas, sievietēm – četras reizes gadā, savukārt asins plazmu – 33 reizes gadā). 

Foto: Eva Pričiņa

 

 

 

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Vietējās ziņas