Satiksmes uzraudzību sāk jauni pārvietojamie fotoradari 2

No šodienas, 21. novembra, papildus stacionārajiem fotoradariem Valsts policija (VP) ceļu satiksmes uzraudzībā sāks izmantot 12 jaunus pārvietojamos fotoradarus. Tie uz Latvijas ceļiem tiks uzstādīti vietās, kurās visvairāk tiek apdraudēta ceļu satiksmes drošība, informē VP pārstāve Ance Rozīte.

Augusta beigās VP saņēma 12 jaunus pārvietojamos fotoradarus. Vairāk nekā divu mēnešu garumā tie ir testēti uz Latvijas ceļiem, preventīvi brīdinot autovadītājus par drīzu darba uzsākšanu. Līdz šim mērierīces tika izmantotas testa režīmā un autovadītāji vēl netika sodīti, taču nu fotoradari sāks fiksēt pārkāpumus.

Kopš fotoradaru saņemšanas brīža VP ir apzinājusi arī tos darbiniekus, kuri ikdienā nodarbosies ar fotoradaru uzraudzību uz Latvijas ceļiem. Gandrīz divu mēnešu garumā darbinieki ir izgājuši visas nepieciešamās apmācības jauno mērierīču lietošanā.

Jaunie radari darbosies visā Latvijas teritorijā, tie tiks izvietoti visos reģionos. Tādēļ VP atgādina – tāpat kā līdz šim VP mājas lapā tiks publicētas tās vietas, kur būs izvietoti jaunie fotoradari. To iespējamās atrašanās vietas policijas mājaslapā ir norādītas, taču nebūs zināms, kurā dienā katrā no vietām tie atradīsies.


Attēls: Valsts policija

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Resnais

iegaumējiet! Rūpniecības ielā jau bija.
Jelgava, Kalnciema ceļš pie ēkas Nr.47
Jelgava, Dobeles šoseja pie ēkas Nr.100
Jelgava, Rūpniecības iela pie ēkas Nr.39B

pirms 3 gadiem, 2017.11.22 01:00

aha

Brauc uz 60 km/h un nebūs galva jāpiebāž ar visādām glupībām - kā ielu un māju numuri

pirms 3 gadiem, 2017.11.22 10:33

Vietējās ziņas