Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sestdien Jelgavā - «Swedbank» Zemnieku tirdziņš

Sestdien, 30.maijā, Jelgavā, skvēriņā pie kultūras nama notiks zemnieku tirdziņš, ko rīko «Swedbank», informē bankas pārstāvji.

Viens no galvenajiem Zemnieku tirdziņa mērķiem ir veicināt lauksaimnieku sadarbības iespējas savā starpā. Bieži vien, apvienojot spēkus ar domubiedriem, rodas iespēja piedāvāt plašāku produkcijas klāstu, tādējādi paaugstinot konkurētspēju. Šobrīd savu dalību tirdziņā apstiprinājuši vairāki desmiti zemnieku saimniecību, kas piedāvās dažādus kvalitatīvus pašu ražotus izstrādājumus. Zemnieku saimniecību pieteikšanās vēl turpinās. Sestdien tirdziņi notiks ne tikai Jelgavā, bet arī Saldū un Daugavpilī.«Sarunās ar uzņēmējiem bieži nākas dzirdēt par nepieciešamību meklēt jaunas iespējas klientu piesaistē, kā arī jaunas sadarbības formas ar citiem zemniekiem. Tā arī radās ideja par «Swedbank» Zemnieku tirdziņu organizēšanu - domājot, kā varam atbalstīt mūsu bankas klientus no lauksaimniecības nozares. Gan tirgotāju, gan apmeklētāju atsaucība Rīgā, Valmierā un Ventspilī apliecināja šīs idejas dzīvotspēju - visi bija ļoti apmierināti. Ceram uz zemnieku un Latvijā ražotas produkcijas cienītāju atsaucību arī Jelgavā,» stāsta «Swedbank» Biznesa klientu apkalpošanas daļas vadītāja Ilze Pāne.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas