SIA «AEK grupa» veidos gājēju un veloceliņu Ozolniekos 4

Ozolnieku novada Domes izsludinātajā cenu aptaujā par gājēju-veloceliņa izbūvi gar Rīgas ielu uzvarējusi SIA «AEK grupa» no Jelgavas, kas par aptuveni 30 tūkstošiem latu izveidos gājēju celiņu no Klijēnu ceļa līdz Tautas namam. Darbus sāks šogad.

Ozolnieku novada Domes priekšsēdētājs Māris Ainārs skaidro, ka šis celiņš būs turpinājums tam, ko izbūvēja Rīgas ielā starp Jelgavu un Ozolniekiem. Celiņa izbūvei tiks izmantots Eiropas Savienības struktūrfondu finansējums, kas ir saistīts ar Tautas nama jumta rekonstrukcijas projektu. 2009.gada 8.jūnijā novada Dome parakstīja Līgumu ar Zemgales reģionālo lauksaimniecības pārvaldi par projekta «Tautas nama rekonstrukcija un gājēju-veloceliņa izbūve Ozolnieku novadā» īstenošanu.Projektā bija paredzēts veikt Ozolnieku Tautas nama jumta seguma rekonstrukciju un nomaiņu ar pārseguma siltināšanu, kā arī pabeigt gājēju - velosipēdistu celiņa izbūvi gar Rīgas ielu no Ziedoņa ielas līdz Skolas ielai. Projektu paredzēts īstenot līdz 2010.gada 1.novembrim, šogad veicot Tautas nama jumta rekonstrukcijas darbus, bet veloceliņu paredzēts izbūvēt nākamgad, taču pašvaldība plāno, ka celiņa izbūvi sākšot vēl šogad - tādā mērā, kā to ļaus laika apstākļi.Saskaņā ar Iepirkumu uzraudzības biroja datiem, samazinās projekta izdevumi. Ja pašvaldība sākotnēji rēķinājās ar 45 000 latu, tad SIA «AEK grupa» to apņemas paveikt par 31 565 latiem, neskaitot PVN.Projekta kopējās izmaksas sākotnēji plānotas 181 020 latu apmērā, no kurām 75 procentus no projekta attiecināmajām izmaksām sedz Eiropas lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA) un Valsts budžets, bet atlikušo daļu - pašvaldība.Jau ziņots, ka šogad, pateicoties līdzekļu ietaupījumam citu projektu konkursos, no pašvaldības līdzekļiem Ozolniekos nolēma rekonstruēt divus gājēju tiltus - pār Misas upi un pār Iecavas upi. Misas tilts jau pabeigts.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

iedzivotaja

Celinu lidz stacijai ir noteikti jamaina,jo uz Rigu staradat brauc pietiekami daudz cilveki,kas starp citu ienes ne mazas summas pasvaldibas budzeta,ta ka vajadzetu padomat ari par tiem kas ienes reali kaut kadu naudu ,ne tikai visu laiku lapit socialo budzetu!

pirms 10 gadiem, 2009.11.15 16:52

zars

A, kas tas par uzņēmumu, nekas par tādu nav dzirdēts. Vai viņi vispār māk bruī likt?

pirms 10 gadiem, 2009.11.13 23:04

zita

tad jau labāk gājēju celiņus uz skolas, meliorācijas ielas, kur ir vecas, sadrupušas plāksnes, ar ratiem nav iespējams izbraukt, dikti kratās. līdz stacijai celiņš nav nemaz tik švaks kā tie.

pirms 10 gadiem, 2009.11.13 20:00

Pateicīgā

Pie tāda līdzekļu ietaupījuma varētu arī izbūvēt celiņu līdz stacijai, jo tas tāds galīgi sadrupis. Vasarā gar Ozolnieku ezeru staigā daudz ļaužu un būtu labi, ja šis celiņš būtu skaists.

pirms 10 gadiem, 2009.11.13 18:04

Vietējās ziņas