Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SIA “Dobeles autobusu parks”- viens no drošākajiem pasažieru pārvadātājiem 8

Atbildīga attieksme pret darbiniekiem, autovadītāju labsajūtas un prasmju vairošana un stresa faktoru mazināšana līdz ar pastāvīgu autoparka tehniskā stāvokļa uzlabošanu – tās ir Latvijas uzņēmumu autoparku “zelta” īpašības, liecina gada balvas “Drošākais uzņēmuma autoparks 2018” rezultāti. Apdrošināšanas sabiedrības “Balta” un Satiksmes ministrijas rīkotā konkursa apbalvošanas ceremonijā Rīgas Motormuzejā deviņi uzņēmumi atzīti par Zelta kategorijas laureātiem. To vidū ir arī SIA “Dobeles autobusu parks”. 

Uzņēmumi tika vērtēti četrās kategorijās: pasažieru pārvadātāji, vietējie kravu pārvadātāji un speciālais transports, starptautiskie kravu pārvadātāji un zemāka riska autotransports. Zelta kategorijas apbalvojums piešķirts:

-      pasažieru pārvadātāji: SIA “Dobeles autobusu parks”, “VTU Valmiera”, AS “Nordeka” un pašvaldības SIA “Ventspils reiss”,

-      vietējie kravu pārvadātāji un speciālais transports: AS “Delta LV” un SIA “Cemex”,

-      starptautiskie kravu pārvadātāji: SIA “Kurbads un Ko” un SIA “KREISS”,

-      zemāka riska autotransports: Latvenergo koncerns (AS “Latvenergo” un AS “Latvijas Elektriskie tīkli”).-       

Pavisam apbalvoti 33 uzņēmumu autoparki, kas aktīvi un atbildīgi iesaistās ceļu satiksmes drošības uzlabošanā. Ar pilnu laureātu sarakstu iespējams iepazīties interneta vietnē drosakais.lv.

 

Foto: no zz.lv arhīva

Pievieno komentāru

Komentāri 8

Resnais

autovadītāju labsajūta protams ir labi, bet kā ar attieksmi pret pasažieriem un ceļu satiksmes noteikumiem?

pirms gada, 2018.11.29 19:46

pasažiere

Attieksme vislabākā! Prieks braukt Dobeles mikrīšos!

pirms gada, 2018.11.29 21:49

Greex

Tieši tā! Dobeles busiņu šoferi salīdzinājumā ar jelgavniekiem izskatās tādi omulīgi, paēduši un labsirdīgi. Ne salīdzināt ar Jelgavas nīgrajiem...

pirms gada, 2018.11.29 23:42

regulārs klients

Astoņu gadu laikā nav bijušas problēmas. Vienmēr laikā. Vienmēr pieklājīgi un izpalīdzīgi!

pirms gada, 2018.11.30 09:47

Hm

Paskatījos Balta mājas lapā, tur nosaukti visi nomināciju ieguvēji, tai skaitā arī JAP. Pats DAP šefs nāk no Baltas, nav ja brīnums, ka tikuši pie zelta nominācijas.

pirms gada, 2018.11.30 21:10

Jānis

PRIECĀJOS PAR Dobeles šoferīšu darbu, patiesi sirsnīgi, atsaucīgi un ļoti laipni, mūsējiem vajadzētu pamācīties no Dobeles kolēģiem!!!

pirms gada, 2018.12.01 00:34

Zanda

Ar Dobeles šoferiem tiešām visjaukāk,vienmēr laipni un smaidīgi. Paldies viņiem.

pirms gada, 2019.02.03 08:36

Vietējās ziņas