Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SIA «Jelgavas ūdens» īpašumus apciemo zagļi

Vismaz 500 latu - tā ir minimālā skāde, ko pagājušās nedēļas otrajā pusē pagaidām nenoskaidroti zagļi nodarījuši SIA «Jelgavas ūdens» kanalizācijas sūknētavas teritorijā Zvejnieku ielā 10 Jelgavā. Pirmdienas rītā uzņēmuma darbinieki konstatēja, ka sūknētavas žogs palicis bez lielajiem (iebraucamajiem) un mazajiem (gājēju) vārtiņiem.

Pirms divām nedēļām līdzīgu noziegumu zagļi pastrādājuši kanalizācijas sūknētavā Vīgriežu un Zirgu ielas stūrī.«Sākumā policijai neziņojām, taču nu jau ir skaidrs - tā kļuvusi par sistēmu,» saka «Jelgavas ūdens» tehniskais direktors Gvido Gudelis. Kā «Ziņas» novēroja Zvejnieku ielā 10, garnadži šo objektu jau iemīļojuši. Pēc tam, kad sūkņu stacija 2007.gadā tika nodota ekspluatācijā, drīz vien tur jau pirmo reizi uzdarbojās zagļi, aiznesot daļu zaļā metinātā žoga. Uzņēmums tā vietā uzlika drāšu pinuma sētu.Šajā reizē nelūgtie viesi izcēluši lielos un mazos vārtiņus, bet norādi, ka kanalizācijas sūkņu stacijas izbūvi finansējusi ES, ļaundari noņēmuši un ačgārni uzkāruši tālāk pie sētas.«Noteikti, ka tie ir vieni un tie paši,» par zagļu padarītā līdzībām Zvejnieku un Vīgriežu ielas objektos spriež G.Gudelis. Vārtu zādzības SIA «Jelgavas ūdens» īpašumos nav pirmie ļaundaru darbi, ko šajā gadā reģistrējusi policija. Jelgavas pilsētas un rajona Policijas pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece teic, ka par šogad pirmo šādu krāsainā metāla zādzību likumsargiem ziņots aprīlī. Toreiz konstatēts, ka no kādas firmas teritorijas Dobeles šosejā 42a pazuduši 60 metāla žoga posmi. Kādā maija dienā savrupmājas saimnieki Filozofu ielā pamanīja, ka viņu īpašums palicis bez metāla sētas vārtiem. Savukārt 29.maijā žoga siets un vārtiņi aiznesti no Sporta servisa centra objekta Ūdensvada ielā. Šajā gadījumā policijas redzeslokā nonācis arī viens aizdomās turamais. Par visām žogu un vārtu zādzībām sākti kriminālprocesi un turpinās izmeklēšana.I.Sietniece aicina ikvienu, kas kļuvis par liecinieku minētajām zādzībām vai mana aizdomīgi rosīgus cilvēkus pie citiem žogiem un īpašumiem, par to ziņot policijai pa tālruni 02. Žogs un vārti nav mazas lietas, ko tik viegli aiznest, tādēļ kāds noteikti ir ko manījis, pieļauj policijā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas