Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SIA "Uzars celtniecība" divreiz lētāk rekonstruēs Jēkabnieku kultūras namu 3

Jelgavas novada Svētes pagasta konkursā par Jēkabnieku kultūras nama rekonstrukciju uzvarējusi SIA "Uzars celtniecība" no Ozolnieku novada, darbus apņemoties veikt par vairāk nekā divreiz zemākām izmaksām, informē Iepirkumu uzraudzības birojs (IUB).

Jēkabnieku kultūras nama rekonstrukcijas gaitā plānota ēkas logu un durvju maiņa, ēkas siltināšana un siltumapgādes rekonstrukcija. Ja Svētes pagasta padomes sākotnēji novērtētā paredzamā līgumcena bija 170 000 latu (bez PVN), tad SIA "Uzars celtniecība" piedāvātā kopējā līgumcena ir 76 074 lati (bez PVN).Rekonstrukciju finansē Eiropas Lauksaimniecības fonds lauku attīstībai (ELFLA) Lauku attīstības programmas 2007. - 2013.gadam pasākumā "Pamatpakalpojumi ekonomikai un iedzīvotājiem". Remontdarbus plānots veikt četru mēnešu laikā no līguma parakstīšanas brīža.ELFLA finansējumu 105 000 latu apmērā saņēma projekts "Jēkabnieku kultūras nama rekonstrukcija - logu un durvju maiņa, ēkas siltināšana un siltumapgāde", kurā nepieciešamības gadījumā pašvaldība bijusi gatava palielināt savu līdzfinansējumu, taču, kā liecina konkursa rezultāti, tas nebūs nepieciešams.Eiropas reģionālās attīstības fonda (ERAF) programmas "Infrastruktūra un pakalpojumi" apakšaktivitātē "Satiksmes drošības uzlabojumi apdzīvotās vietās ārpus Rīgas" apstiprināti divi projekta pieteikumi - "Autobusa galapunkta izbūve Jēkabniekos", kam piešķirti 42 622 lati, un "Ietves un veloceliņa izbūve Vilces ielā, Svētes ciemā II kārta", kam piešķirti 141 074 lati, kā arī apstiprināts Latvijas - Lietuvas pārrobežu sadarbības programmas 2007. - 2013.gadam projekts "Keramikas darbnīcas izveidošana", kam piešķirti 49 414 eiro (34 728 lati).Konkurss autobusa galapunkta izbūvei Jēkabniekos patlaban ir izsludināts, un būvnieki tam var pieteikties līdz 23.jūlija pulksten 15. Tāpat izsludināts ir arī konkurss Ietves un veloceliņa izbūves 2.kārtai Vilces ielā, Svētes ciemā, kam jāpiesakās līdz tās pašas dienas pulksten 13. Ja veiksmīgi beigsies iepirkumu procedūras, tad pašvaldība plānot visus projektus īstenot šogad.Svētes pagasta padome bija izsludinājusi cenu aptauju keramikas darbnīcas izveidei. Aptauja noslēdzās 3.jūlijā, un  tās rezultāti tiek izskatīti.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

buvnieks

Kontrolcipara publiskošana šobrīd neko neizsaka. Konkurence ir nežēlīga, patiesībā tā ir tīra BLEFOŠANA un DEMINGS.

Galvenais, lai pasūtītājs spēj pastāvēt savās pozīcijās un paprasīt - nosolīji, izdari, ... bez visādiem pekstiņiem.

Realitātē pasūtītājs iz neizglītots, projekts nepilnīgs un BŪVNIEKS iebāž PASŪTĪTĀJU maisā!!! Patiesībā tā visa iepirkumu sistēma šobrīd ir bezjēdzīga - sūdzības uib, papilddarbi ...

pirms 11 gadiem, 2009.07.07 21:14

auns

nesaprotu kā drīkst darīt zināmus kontrolciparus izsludinātiem objektiem iepirkumā . Preses ļautiņus vajadzētu pakratīt ai vienas vietas .

pirms 11 gadiem, 2009.07.07 20:40

Jelgavnieks

Un nav nemaz bažu par to, ka neizdarīs??? Uzsāks darbus un sāks prasīt papildus darbus... Varbūt...

pirms 11 gadiem, 2009.07.07 08:06

Vietējās ziņas