Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

SIVA pakāpeniski atsāk klātienes pakalpojumu sniegšanu iedzīvotājiem darbspējas vecumā

No šodienas Sociālās integrācijas valsts aģentūra (SIVA) pakāpeniski atsāks klientu darbspējas vecumā uzņemšanu, lai sniegtu valsts apmaksātu sociālās rehabilitācijas pakalpojumu, paredzot pieļaujamu klientu uzņemšanas plūsmu, informēja aģentūras sabiedrisko attiecību speciāliste Jana Briede.

Ņemot vērā to, ka personas pēc darbspējīgā vecuma, politiski represētās personas un Černobiļas Atomelektrostacijas avārijas seku rezultātā cietušās personas joprojām atrodas riska grupā, valsts apmaksātais sociālās rehabilitācijas pakalpojums šīm personām piesardzības apsvērumu dēļ pagaidām netiks atsākts.

SIVA savu klientu un personāla drošības labad ambulatoros un sociālās rehabilitācijas pakalpojumus nodrošinās, ievērojot visus valstī noteiktos drošības pasākumus. Ārstniecības personālam būs pieejami individuālie aizsardzības līdzekļi, pirms pakalpojuma sniegšanas klientiem tiks veikta temperatūras mērīšana un klientiem ar akūtiem elpceļu slimības simptomiem pakalpojumi netiks sniegti.

Klienti pakalpojumus varēs saņemt, uzrādot ārsta zīmi, klientu plūsma tiks nodrošināta tā, lai tie savā starpā nesastaptos, klientiem tiks noteikts precīzs ierašanās laiks pakalpojuma saņemšanai, tiks kontrolēts vienlaicīgi iestādē esošais klientu skaits, tiks nodrošināta telpu dezinficēšana, vēdināšana, kā arī citi piesardzības pasākumi.

Rūpējoties par SIVA personāla un klientu veselību, lai nodrošinātu papildu drošību, ierodoties uz ambulatoro pakalpojumu saņemšanu, klientiem jāņem līdzi sava sejas maska. Lai pieteiktos ambulatoro pakalpojumu saņemšanai, klienti tiek aicināti zvanīt 28674707, rakstīt - "medregistratura@siva.gov.lv" vai aizpildīt SIVA tīmekļvietnē ievietoto pieteikuma anketu.

Foto: publicitātes 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas