Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skatīs franču siera meistara lietu

Pirmdien pulksten 10 Zemgales apgabaltiesa plāno skatīt par četru mazgadīgu un nepilngadīgu meiteņu pavešanu netiklībā apsūdzētā Elejas franču siera meistara Lisjēna Eribēra lietu, informēja Zemgales apgabaltiesas konsultante Baiba Gaurilka.

Lisjēns Eribērs apsūdzēts pēc Krimināllikuma 162.panta 2.daļas - par netiklu darbību izdarīšanu ar mazgadīgo, par ko iespējamais sods ir brīvības atņemšana uz laiku līdz sešiem gadiem. Lietu skata slēgtā tiesas sēdē.Kā ziņots iepriekš, aizdomas par Eribēra iespējamām pretlikumīgām darbībām nāca gaismā 2007.gadā pēc Ziemassvētku brīvdienām, kad kāda no skolniecēm saviem vienaudžiem parādīja ar mobilo tālruni nofilmētus kadrus Eribēra guļamistabā. Tajos kaila meitene cenšas izmukt no vecā vīra.Pats Eribērs gan uzmākšanās faktu neatzīst. Viņš iepriekš uzsvēris, ka nekāda seksa nav bijis un kaila viņa istabā meitene bijusi, jo gribējusi iet vannā. Turklāt nepilngadīgās viņam nozagušas vairāk nekā 300 latu.Zemgales tiesas apgabala prokuratūras prokurore Vida Kravcova pērn jūnija sākumā Eribēram uzrādīja apsūdzību par četru nepilngadīgu meiteņu pavešanu netiklībā. Lietā par cietušajām atzītas četras meitenes, divas no viņām nozieguma izdarīšanas brīdī bijušas nepilngadīgas, bet vēl divas - mazgadīgas. Par mazgadīgu personu likuma izpratnē dēvējama persona, kas vēl nav sasniegusi 14 gadu vecumu. Apsūdzētajam vīrietim noteikts drošības līdzeklis - uzturēšanās noteiktā dzīves vietā.Pērn 30.jūnijā Zemgales apgabaltiesa neapstiprināja Eribēra un prokurores noslēgto vienošanos par piemērojamo sodu. Tiesa savu lēmumu pamatoja ar to, ka prokurore neesot ņēmusi vērā noziegumu izdarīšanas atkārtotību, kas esot vainu pastiprinošs apstāklis.Eribērs iepriekš nesniedza skaidru atbildi par panākto vienošanos ar prokuroru. Eribērs pastāstīja, ka viena no ģimenēm viņam pieprasa samaksāt 1000 latu, bet otra - 100 latus, bet viņš negrasās šo naudu maksāt, jo uzskata, ka meitenes naudu nozagušas viņam pašam.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas