Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skatuves runas konkurss 1. – 6. klašu skolēniem

Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) 11. februārī notika Skolēnu skatuves runas konkurss 1. – 6. klašu skolēniem. Šogad konkursā piedalījās 30 dalībnieki no Jelgavas Tehnoloģiju vidusskolas, Jelgavas pamatskolas “Valdeka” – attīstības centra, Jelgavas Centra pamatskolas, Jelgavas 4. sākumskolas, Jelgavas 4. vidusskolas, Jelgavas 5. vidusskolas un Jelgavas 6. vidusskolas, informē ZRKAC. 

Skolēnus vērtēja žūrija. Tās sastāvā bija režisore, grāmatas “Jettes dienu grāmata” sastādītāja  Elīna Apsīte, Ādolfa Alunāna Jelgavas teātra aktrise, Ā. Alunāna memoriālā muzeja galvenā speciāliste – Elīna Skutele, latviešu valodas un literatūras skolotāja, ZRKAC pasniedzēja – Andra Poota, latviešu valodas un literatūras skolotāja, kas vairāku gadu garumā organizējusi Jelgavas pilsētas skolēnu skatuves runas konkursa 1. kārtu – Inta Leilande.

Konkursa otrajai kārtai tika izvirzīti un augstākās pakāpes apbalvojumus saņēma: Jelgavas Centra pamatskolas 1. klases skolniece Diāna Straume, Jelgavas 4. vidusskolas 2. klases skolēni – Domeniks Maksimovs un Ieva Sauka, kā arī Jelgavas 5. vidusskolas 3. klases skolnieks Matvejs Šokels un Jelgavas Centra pamatskolas skolniece Kate Vilcāne.

Skolēnu skatuves runas konkursa otrā kārta notiks 11. martā pulksten 11 Jelgavas pilsētas bibliotēkā, Akadēmijas ielā 26.Laimonis Vāczemnieks, Ojārs Vācietis, Māris Čaklais, Inese Zandere, Ieva Samauska, Maija Laukmane, Uldis Auseklis, Māris Rungulis – minēto un vēl citu autoru darbi bija klausāmi konkursā. Aktuāli bija arī krievu literatūras klasiķi Aleksandrs Puškins un Ļevs Tolstojs, bet no ārzemju autoriem tika izvēlēts spāņu rakstnieks Luiss Sepulveda.


Foto: ZRKAC

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas