Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēni «ēnos» LLU studentus

18.februārī pirmo reizi Latvijas Lauksaimniecības universitātē (LLU) notiks pasākums «Skolēns - studenta ēna», un tajā iesaistīti 72 augstskolas studenti, kurus ikdienas studijās varēs pavadīt Jelgavas vidusskolēni, informē LLU pārstāve Sandra Šteinerte.

«Starptautiskās Ēnu dienas laikā sešu Jelgavas vidusskolu audzēkņiem būs iespēja kļūt par studentu «ēnām», tā iejūtoties studentu lomā,» stāsta LLU sabiedrisko attiecību speciāliste Lauma Ziemeļniece.Skolēns kopā ar savu «ēnojamo» dosies uz augstskolu, apskatīs auditorijas, laboratorijas, piedalīsies lekcijās, tiksies ar citiem studentiem, kā arī varēs uzdot sev interesējošus jautājumus pasniedzējiem.Skolēni var pieteikties par «ēnu» kādam no deviņu fakultāšu studentiem līdz 13.februārim pa e-pastu: informācija@llu.lv. Ēnojamie studenti izvēlēti sadarbībā ar LLU Studentu pašpārvaldi.Ēnu diena ir visā pasaulē populārs skolēnu karjeras izglītības pasākums. Latvijas Ēnu diena ir biedrības «Junior Achievement - Latvia» organizēts pasākums, kura mērķis ir veicināt jauniešus ielūkoties iecerētās profesijas ikdienā, lai palīdzētu sagatavoties darba tirgum un veidotu karjeru atbilstoši savām radošām spējām, interesēm un ekonomiskajai situācijai reģionā, valstī un pasaulē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas