Skolēnu brīvlaikā pedagogiem darbnīcas pie Uģa Kuģa 3

Lai skolotāji gūtu pozitīvu lādiņu, Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) 15. martā pulksten 10 notiks Spēka darbnīcas pedagogiem, ziņo ZRKAC pārstāve Alise Gubene.

Viņa informē, ka pasākumā par to, kā mīlēt viegli, mīlestības nozīmi un tās veidiem, kā arī izplatītākajiem iemesliem, kas traucē to izbaudīt, sākuma lekcijā stāstīs vēdiskās filozofijas pasniedzējs Uģis Kuģis. Savukārt programmas turpinājumā radošajās darbnīcās varēs ieklausīties gonga skaņu vibrācijās, kas rezonē ar cilvēka organismu, atjaunojot to sākotnējā līdzsvarā. Pasākuma dalībnieki varēs izveidot oriģinālu piespraudi un pagatavot sapņu ķērāju, kā arī vairāk uzzināt par diennakts un gadalaiku ietekmi uz cilvēku, lai izprastu, kā labāk pieskaņoties savai enerģijas plūsmai.

Pieteikšanās, aizpildot tiešsaistes pieteikuma formu – http://ejuz.lv/im0

Papildu informācija, rakstot uz e-pastu: inta.leilande@zrkac.jelgava.lv vai zvanot pa tālr. 63012153.


FOTO: ZRKAC

Pievieno komentāru

Komentāri 3

zinātājs

Pasēdēšanai pie Reiņa ar bamslīti būtu lielāka jēga.

pirms 3 gadiem, 2018.03.13 17:16

Aina

Ak, šausmas! Tad nu gan īstais "pasniedzējs", kas pedagogus var izglītot! Kas būs tālāk? Iesiet uz baznīcu vai sektu "darbnīcām"?

pirms 3 gadiem, 2018.03.13 18:36

tims

Pamanīju Uģa Kuģa "lekcijas" youtubē. Šausmas! Es nespēju tos murgus klausīties pat ne 5 minutes. Bet šī "šarlatāna" blamieris nekad nav īsāks par 2 stundām. Varu tikai apbrīnot tos, kas ir gatavi maksāt naudu, lai klausītos bezjēdzīgu vāvuļošanu par vīriešu un sieviešu lomām vai sexu. Nebrīnītos, ja pēc šādu leksiju noklausīšanās, sievas paziņo vīriem, ka škiras, jo vīri neko nesaprot no kosmiskajām vibrācijām. Es vēl saprastu, ja par lektoru uzaicinātu kādu profesionāli psihologu, attiecību konsultantu vai tml. Bet šo ākstu...? Kāds viņam ir diploms? Kuru skolu viņš absolvejis? Sapīpējies ūdens pīpi, salāsījies dīvainas grāmatas, klīst pa pilsētu oranžā lupatā ietinies, šis sevi pozicionē kā pasniedzēju, nereti pat pieminot psiholoģiju.
Vai tiešām, ZRKAC nolaidies tik zemu, ka veicina šarlatānu, pūšļotāju un visādu citādu aktivitātes pašvaldības telpās. Kas būs tālāk? Kašpirovski no Krievijas aicināsim, lai uzlādētu baterejas un salabotu neejošus pulksteņus?

pirms 3 gadiem, 2018.03.13 21:33

Vietējās ziņas