Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolēnu pētniecisko darbu konferencei pieteikti 65 darbi 2

9.martā Zemgales reģiona kompetenču attīstības centrā (ZRKAC) notiks 15.Jelgavas pilsētas skolēnu zinātniski pētniecisko darbu konference.

Šogad konferencei pieteikti 65 darbi, kurus izstrādājuši 86 skolēni. Darbi iesniegti 19 sekcijās. Visvairāk darbu šogad iesniegts veselības zinātnes sekcijā - deviņi, psiholoģijas sekcijā – astoņi darbi, informē ZRKAC.Darbi ir iesniegti no Jelgavas 1.ģimnāzijas, Valsts ģimnāzijas, Spīdolas ģimnāzijas, Jelgavas 4.vidusskolas, 5.vidusskolas, 6.vidusskolas, Jelgavas vakara maiņu vidusskolas un Jelgavas Amatu vidusskolas. Darbu izvērtēšanā iesaistīti 43 eksperti, kas strādās 11 komisijās. Labākie darbi tiks izvirzīti dalībai Zemgales reģiona skolēnu zinātniski pētniecisko darbu 3.konferencē, kas notiks 20.martā ZRKAC.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Baiba

Piekrītu iepriekšējam komentāram. UN, kā tas nākas, ka cilvēkam, kas jau pagājušo gadu ticis līdz valstij un tur ieguvis pirmo vietu, ļauj atkal startēt nākošajā gadā ar praktiski to pašu tēmu, tanī pašā sekcijā? Saucās "darba turpināšana". Vai tiešām viņam otro gadu pēc kārtas jādod 1. vieta ? Kam tas vajadzīgs? Tas ir kā piektklasnieku basketbola spēlē ļaut spēlēt 9. klasniekam, un slavēt viņu, par to, ka viņš spēlē labāk par citiem.

pirms 8 gadiem, 2012.03.09 19:06

dalībnieks

Būtu jūs dzirdējuši atsevišķu skolotāju nopūtas, uzzinot, ka atkal konkrētās sekcijās būs konkrētu skolu atsevišķi pedagogi - jau iepriekš paredzot koruptīvu savu darbu bīdīšanu un vietu dalīšanu par katru cenu. Kauns un negods, pie tam gadu no gada! Mēs lamājam varas institūcijas par korupciju, bet to lieliski māca arī skolā...

pirms 8 gadiem, 2012.02.29 21:24

Vietējās ziņas