Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolotāja gūst starptautiskus panākumus 2

Ar bronzas medaļu, diplomu, dāvanām, labiem vārdiem un jaunu pieredzi no Sanktpēterburgas mājās atgriezusies Jelgavas Spīdolas ģimnāzijas krievu valodas skolotāja Vita Krūmiņa.

Viņa nedēļas nogalē piedalījās Eiropas Krievu valodas festivāla noslēguma pasākumā, kas pulcēja ap 500 dalībnieku no dažādām valstīm.Starptautiskās Krievu valodas un literatūras skolotāju asociācijas un Sanktpēterburgas Universitātes filoloģijas fakultātes rīkotā festivāla mērķis bija ne tikai popularizēt šo tradīcijām bagāto valodu un kultūru, bet arī noskaidrot labākos krievu valodas zinātājus septiņās nominācijās. Tajās sacentās skolēni, studenti, interesenti un arī pedagogi.«Konkurss sākumā notika interneta vidē, un pirmā kārta, kurā piedalījās 34 tūkstoši dalībnieku, tika izsludināta pagājušā gada rudenī. Labākie turpināja sacensties otrajā kārtā, kurā vajadzēja stāstīt par savām darba metodēm. Pēc tās saņēmu uzaicinājumu piedalīties noslēguma pasākumā, kurā konkurss turpinājās arī mums, 60 pedagogiem. Tajā ieņēmu 3. vietu,» stāsta skolotāja, pauzdama gandarījumu par gūtajiem panākumiem. 1. vietā ierindojās kolēģis no Lietuvas, bet 2. vietā - Bulgārijas pārstāvis.«Konkursā nepiedalījos, lai noteiktu uzvarētu, bet prieks, ka mans darbs tika tik augstu novērtēts,» teic V.Krūmiņa, kura krievu valodu pasniedz teju 20 gadus.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas