Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolotāji diskutē par vērtībām (FOTO)

“Ja šī konference veltīta vērtībām, tad manuprāt, skolas loma ir milzīga. Mēs savā skolā astotajās sociālā novirziena  klasēs neatkāpjamies no ieviestā principa – bērni veido savas dzimtas stāstu, veido arī arī dzimtas koku, bet galvenais ir šis dzimtas pieredzes atmiņu stāsts, “ šodien Jelgavā notikušās projekta "Skola2030" konferences par vērtībām izglītībā “Pasaule skolā – skola pasaulē” starpbrīdī “Ziņām” uzsvēra Jelgavas Spīdolas Valsts ģimnāzijas direktore Ilze Vilkārse, kura uzstājās konferences otrajā daļā.

Kāpēc vērtības ir tik svarīgas? Kāpēc nepietiek tikai ar zināšanām? “Vai mēs varam saukt par kompetentu zinātnieku, kas rada bioloģiskos ieročus? Vai teroristu? Vai ārstu, kas nogalina savus pacientus? Vai politiķi, kurš melo? Vai žurnālistu, kurš nodarbojas ar propagandu?” konferences dalībniekiem vaicāja Valsts izglītības satura centra (VISC) vadītājs Guntars Catlaks. VISC vadītājs arī atvainojās par Izglītības un zinātnes ministrijas darbiniekiem, kuri nevarēja ierasties uz konferenci. Konferenci atklāja Jelgavas domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš, savā uzrunā stāstot par Jelgavā notiekošo skolu tīkla sakārtošanu, kuras rezultāts ir pilnas skolas ar bērniem.

Konferences dalībnieki Jelgavas kultūras nama vestibilā varēja zīmēt smiltīs, bet dienas gaitā gan kultūras namā, gan Jelgavas Centra pamatskolā skolotājiem notika pieredzes apmaiņas darbnīcas un diskusijas.

Vairāk par konferenci lasiet 10.oktobra “Zemgales Ziņās”

Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas