Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolotājiem mācīs neformālo izglītību 4

Zemgales NVO Centrs sadarbībā ar Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru rīko apmācību kursu skolotājiem par neformālo izglītību, kas no 27.oktobra līdz 29.oktobrim risināsies Jelgavas rajona viesu namā «Gošivs».

Zemgales NVO Centra projektu koordinators Sandris Žeivots informē, ka pasākums ir bez maksas un tajā aicināti piedalīties skolotāji no Zemgales reģiona, kuriem ir interese pilnveidot zināšanas par neformālo izglītību, Eiropas Savienības iespējām, kā arī par jauniešu iespējām savā ikdienas darbā. Konkursa kārtībā tiks atlasīti 17 skolotāji no visa Zemgales reģiona, aptverot gan pilsētas, gan laukus.Pasākuma mērķis ir veicināt neformālās izglītības un Eiropas zināšanu popularitāti Zemgales reģiona skolotāju vidū. Pasākumu vadīs Māris Resnis, kas ir pieredzējis eksperts neformālās izglītības jautājumos gan Latvijas, gan Eiropas ietvaros.Pasākuma organizatori segs dalībnieku ēdināšanas un uzturēšanās izmaksas viesu namā visas trīs apmācību dienas, kā arī nodrošinās transportu no Jelgavas līdz viesu namam. Dalībniekiem pašiem jānokļūst no savas dzīves vietas līdz Jelgavas pilsētas centram.Visas saņemtās pieteikuma anketas tiks apkopotas un izvēlēti atbilstošākie kandidāti apmācību kursam. Dalībnieku izvēlē vērā tiks ņemti sekojoši faktori - motivācija apmācību kursam; atrašanās vieta Zemgales reģionā (prioritāte tiks dota skolotājiem no lauku skolām); iespējas piedalīties visās apmācību kursa aktivitātēs.Neformālā izglītība ir ārpus formālās izglītības organizēta plānota mācīšanās, kas ir pielāgota dalībnieku vajadzībām un interesēm, kā arī attīsta zināšanas, prasmes, iemaņas un attieksmes.Lai pieteiktos, dalībniekiem jāaizpilda pieteikuma anketa un jānosūta uz e-pastu info@zemgalei.lv vai jāienes Zemgales NVO Centrā līdz 20.oktobrim.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Rita

Tipiski skolotāju komentāri. Nezina par ko ir runa - jau protestē.

pirms 10 gadiem, 2009.10.14 12:33

joJo

Nevar tikt galā ar parastās izglītības lietām, bet jau runā par neformālo izglītību. Skan pēc kārtējā fondu pumpīša.

pirms 10 gadiem, 2009.10.09 15:33

ha

Ziniet ko ???? SKOLOTĀJIEM, kā reizē, ZINĀŠANAS, PRASMES, IEMAŅAS un ATTIEKSME jau ir !!! šito visu vairāk vajag V E C Ā K I E M , kas ir tik bezpalīdzīgi attiecībā pret saviem bērniem, ka nevar skatīties !!!

pirms 10 gadiem, 2009.10.09 15:13

skolotājs

skolotājiem nespēj samaksāt par padarīto, bet te -atkal zaķim stopsignāls!?

pirms 10 gadiem, 2009.10.09 13:40

Vietējās ziņas