Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Skolu remonti šogad pieticīgi

«Attīstības plānā bija paredzēti remontdarbi arī šovasar, tomēr, zinot, kāda ir ekonomiskā situācija valstī un pašvaldībā, tie atlikti. Protams, skolu jaunajam mācību gadam sagatavosim,» teic Jelgavas Valsts ģimnāzijas direktore Ināra Daščinska. Faktu, ka galvenokārt nāksies iztikt no ietaupītajiem līdzekļiem, apstiprina arī citu izglītības iestāžu vadība.

Šovasar skolā nokrāsosim grīdas, sienas, nedaudz atsvaidzināsim koplietošanas telpas, bet lielie remonti nenotiks, saka I.Daščinska, piebilstot, ka skolas sakārtošanā daudz paveikts iepriekšējos gados. Piemēram, līdzīgi kā Jelgavas 1.ģimnāzijā, Eiropas Reģionālā attīstības fonda (ERAF) līdzfinansētā projekta laikā renovēti dabaszinību kabineti.Tomēr dažas skolas šovasar jau tikušas pie lielākiem uzlabojumiem, piemēram, Jelgavas 4.pamatskolā jūnijā noslēgusies energoefektivitātes un renovācijas projekta otrā kārta, kuras laikā nosiltinātas ārsienas (31,1tūkstotis latu), 1.sanatorijas internātpamatskolā izremontēti gaiteņi (12,7 tūkstoši latu), bet 2.pamatskola tikusi pie jauna ieejas lieveņa (7021 lats).Vairāk lasiet ceturtdienas, 9.jūlija, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas