Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slēgs Lielās ielas posmu; pieturu pārcels uz Pasta ielu – starp Barona un Lielo ielu

Sākot Lielās ielas rekonstrukciju, no šodienas pilsētas centrā gaidāmi vērā ņemami satiksmes ierobežojumi. Arī sabiedriskā transporta pasažieriem būs jāsaskaras ar būtiskām izmaiņām.

Lielas ielas posmā no Čakstes bulvāra līdz Akadēmijas ielai satiksme tiks organizēta pa vienu joslu katrā virzienā, pārējās joslas tiks slēgtas, informē pašvaldības aģentūra «Pilsētsaimniecība». Tiks slēgta arī ietve gar Lielo ielu Jāņa Čakstes pieminekļa pusē. Gājēju kustība tiks organizēta gar ēkas Lielā iela 1 fasādi (LLU 1.dienesta viesnīca).Tāpat satiksmei tiks slēgts Lielās ielas posms no Pasta ielas līdz Akadēmijas ielai, līdz ar to slēgts Lielās ielas un Katoļu ielas krustojums. Pasta ielā pirms Lielās ielas krustojuma un Akadēmijas ielā pirms Lielās ielas būs slēgtas kreisās braukšanas joslas.Jelgavas autobusu parks informē, ka izmaiņas spēkā stāsies pulksten 13. Sabiedriskais transports 1., 2., 5., 6., 7., 8., 9., 11., 12., 12.a, 13., 14A.a, 16., 18., 19. un 26.maršrutā slēgto Lielās ielas posmu apbrauks virzienā no Akadēmijas ielas puses uz Pasta ielas pusi pa Uzvaras ielu, Kr.Barona ielu un  Pasta ielu tālāk pa ierasto maršrutu. Uz Pasta ielas starp Kr.Barona un Lielo ielu tiks ierīkota pagaidu autobusa pietura.Virzienā uz Pārlielupi sabiedriskais transports pa  1., 11., 15., 18., 19., 25. un 26.maršrutā slēgto ielas posmu apbrauks pa Pasta, Raiņa un Akadēmijas ielu. Pagaidu pietura tiks apvienota ar autobusa pieturvietu «Banka» pie Čakstes pieminekļa. Esošās autobusu pieturas «Centrs» Lielajā ielā uz rekonstrukcijas darbu laiku tiks slēgtas.Tāpat autobusu parks informē, ka 2., 9.un 16.maršrutā  virzienā uz Pārlielupi netiks izpildīts maršruta posms Mātera ielā no Raiņa līdz Lielajai ielai un Lielajā ielā no Māteras līdz Akadēmijas ielas krustojumam, minēto maršruta posmu šie maršruti veiks pa Raiņa un Akadēmijas ielām, pagriezīsies no Akadēmijas uz Lielo ielu un maršrutu turpinās kā ierasts. Raiņa  ielā starp Mātera un Pasta ielām tiks uzstādīta pagaidu autobusu  pietura.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas