Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Slimnīcā karantīna, pilsētā apturētas nodarbības 6

Saslimstības līmenis ar gripu Jelgavā vairāk nekā astoņas reizes pārsniedzis epidemioloģisko slieksni, un pilsētā reģistrēti turpat piecsimt saslimušie, tāpēc pašvaldības amatpersonas nolēmušas apturēt bērnu un jauniešu centra Junda un aģentūras Kultūra organizētās interešu izglītības nodarbības un veikt vairākus citus drošības pasākumus.

Pilsētas pretepidēmiskā komisija vakar pieņemtais rīkojums paredz Jelgavas pilsētas slimnīcā noteikt karantīnas pasākumus un pacientu apmeklējumus atļaut tikai ārkārtas gadījumos. Vienu no slimnīcas nodaļām ar 30 gultām jāpārprofilē slimnieku ar smagām gripas formām hospitalizācijai. Saskaņā ar atsevišķu pašvaldības rīkojumu nepieciešamības gadījumā Jelgavas poliklīnikai jānodrošina ar papildus medicīnisko personālu mājas vizīšu apkalpošanai.Slimniekus ar gripas komplikācijām iespēju robežās jāhospitalizē uz Dobeles slimnīcas Infekciju slimību nodaļu vai Latvijas Infektoloģijas centru. Rīkojums paredz Jelgavas pilsētas izglītības pārvaldei pārtraukt interešu izglītības nodarbības  «Jundā» un Jelgavas pašvaldības aģentūrā «Kultūra», kā arī ierobežot ārpusklases pasākumus ārpus izglītības iestādēm laika periodā no šā gada 23.novembra līdz 30.novembrim.Jelgavas pilsētas izglītības, kultūras un interešu izglītības iestādēm katru dienu jāsniedz informācija augstākstāvošai iestādei par iestāžu apmeklētību. Savukārt Jelgavas autobusu parkam pēc pašvaldības rīkojuma saņemšanas jānodrošina pilsētas ārstnieciskās iestādes ar autotransportu mājas vizīšu apkalpošanai.Jelgavas mācību iestādēs mācības nav pārtrauktas. Tās atjaunotas arī Jelgavas novadā. Pagājušonedēļ ceturtdien un piektdien augstā saslimstības līmeņa dēļ tās nenotika Elejā un Kalnciemā.

Pievieno komentāru

Komentāri 6

tā tā

skaisti , vienā vietā raxta ka nenotiek, otrā vietā, ka notiek. Tas pats ar kultūras namu, avīzē raxta, ka pārtraukta darbība uz nedēļu, bet kultūras namā viss notiek. nu tad kaut kā vienojaties, kādu info likt...

pirms 10 gadiem, 2009.11.25 09:04

kāda mamma

Starpcitu cienījamā Foruma lasītāja vakar Jundā dejošanas nodarbības notika, arī mazajiem bērniem.

pirms 10 gadiem, 2009.11.24 18:49

Forumu lasītāja

Nav runa par to, ka es nevarētu piezvanīt. šoreiz stāsts ir par to, ka Jelgavas Vēstneša portāla vērtība ir apaļa "0". Un šī nav pirmā reize, ka informācija ir ielikta daudz par vēlu. Par avīzi neko nesaku, domāju, ka tiešām ir liela daļa cilvēku, kas priecājas par TV programmu un vismaz kaut kādu info par Jelgavu.
Labi ir jau O.K. :)

pirms 10 gadiem, 2009.11.24 15:07

asaka

Tak portāla administratoram nekur nebij jāauļo,kaut mājās sēžot,šo info varēja ielikt!
Es vispār jelgavasvestnesis.lv ļoti reti lasu,jo svaiga info tur nav!

pirms 10 gadiem, 2009.11.24 13:50

bet

vienkāršāk bija piezvanīt uz Jundu un pajautāt...

pirms 10 gadiem, 2009.11.24 13:41

Forumu lasītāja

Starp citu, vakar biju ļoti nikna uz JelgavasVēstnesi. Pēcpusdienā dzirdēju baumas par to, ka Jundā slēdz nodarbības. Izrakāju mūsu pašvaldības avīzi, protams, ka kaut kas starp puķēm parādījās tikai tekstā par slimnīcu. Aizvedu bērnu uz dejošanu, še Tev, braucu garu degunu uz mājām... . Kamdēļ Jelgavas Vēstnesī trekniem burtiem pirmajā lapā uzreiz neparādījās vecākiem ziņā, lai neved savus bērnus uz JUNDU? Un ne jau pirmā reize, ka ZZ un Jelgavnieki spēj šāda veida informāciju ielikt pirmie, pirms pašvaldības avīzes. Tagad principa pēc tur nevieu komentāru nerakstīšu... . Viņiem ar putām uz lūpām bija jāauļo uz darbu un šī informācija jāieliek Netā. Tā lūk.

pirms 10 gadiem, 2009.11.24 12:17

Vietējās ziņas