Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sludinās konkursu "Jundas" direktora amatam 5

Jelgavas pašvaldībā ir izdots rīkojums par konkursa organizēšanu bērnu un jauniešu centra (BJC) "Junda" direktora amata kandidātiem, informē pašvaldības preses sekretāre Egita Veinberga.

Konkursa organizēšanai ir izveidota komisija, un tās priekšsēdētājs ir domes priekšsēdētāja vietnieks Aigars Rublis. Komisijai uzdots izvērtēt pretendentus un apkopot rezultātus līdz šā gada 12.oktobrim. Konkursa nolikums tiks publicēts pašvaldības oficiālajā laikrakstā un interneta portālā.Pēc iepriekšējās direktores Silvijas Andersones aiziešanas par "Jundas" direktora vietas izpildītāju strādā Ilze Jaunzeme, kas bija direktores vietniece. Kā iepriekš ziņots, pamatojoties uz Jelgavas pašvaldības BJC "Junda" direktores Silvijas Andersones iesniegumu, 11.augustā parakstīta pušu vienošanās par darba attiecību pārtraukšanu. Vienošanās stājās spēkā 31.augustā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Daiga

Aigu Dzendoleto nedomāju ,ka viņa būtu piemērota vadošam amatam .
To ,ka viņa ir enerģijas pilna par to nav šaubu ,bet komunikācija nav viņas stiprā puse un personiski esmu saskarusies ,ka viņai raksturīga '' divkosība '' .
Vadošam darbiniekam ir svarīga komunikācijas kultūra .Aiga varētu labi darīt ,kādu inviduālu darbu ,bet strādāt grupā ar viņu jābūt gatavam atrasties nepatīkamā stresa atmosfērā .

pirms 9 gadiem, 2011.01.25 09:35

Ja konkurss notiks godīgi, tad par šo vietu tiešām ir pelnījušas cīnīties abas Jundas direktores vietnieces Inga un Ilze. Ļoti jaukas meitenes un spēcīgas vadītājas, arī Ļediņos pie viņām bija ļoti interesanti un radoši. Uz priekšu, meitenes!

pirms 11 gadiem, 2009.09.05 15:57

Elita

Un kāda vaina A.Dzendoleto?Viņas nopelns ir lediņu nometnes izveidošanā.Direktore jau viena neko nevar izdarīt.Bez Aigas aktīvas darbošanās diez vai Lediņi būtu vispār.

pirms 11 gadiem, 2009.09.02 18:53

uhtii

Vai tik Gena Vefā nebūs kaut ko zvaigznēs saskatījis....
Diez vai kandidāti Modri maz ko līdzēs....

pirms 11 gadiem, 2009.09.02 18:52

ups

Ja ieliks kādu no Jaunā laika( Rublis ir JL), vai nu ZZS, skaidrs, ka konkurss ir tikai fikcija.
Piemēram, Dzendoletto. Dzīvosim, redzēsim... Ja tā notiks, jācīnās par taisnību. Kandidāti, esiet modri!

pirms 11 gadiem, 2009.09.02 12:19

Vietējās ziņas