Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Smeļas somu un igauņu pieredzi tālmācībā

«Neklātienes vakara vidusskolas audzēkņiem, kuriem mājās ir bērni vai atrodas darbs kaut kur tālāk no skolas, ir aktuāla tālmācība. Tādēļ arī iesaistījāmies pieredzes apmaiņas projektā ar kolēģiem Igaunijā un Somijā, kuri pagājušā nedēļā viesojās Jelgavā.

Projekta vadītāja somu valodas un literatūras skolotāja Marita Karsikas, stāsta, ka viņai viņai Jelgavā, kā arī Zaļeniekos redzētais radījis labu iespaidu. Somijā tālmācību kā papildus mācību metodi gan attālos lauku rajonos, gan arī cietumos.  Jelgavnieki rādīja savas interaktīvās tāfeles, ko izmanto fizikas, ķīmijas un matemātikas mācīšanā, kā arī runāja par mobilā telefona ielādējot informāciju no www.mobilavesture.lv izmantošanu mācībās tuvākajā nākotnē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas