Sniegs un apledojums daudzviet apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem

Šorīt sniegs un apledojums daudzviet apgrūtina braukšanu pa valsts galvenajiem un reģionālajiem autoceļiem, aģentūru LETA informēja VAS "Latvijas Valsts ceļi".

 

Lai uzlabotu braukšanas apstākļus, ceļu uzturēšanas darbos iesaistītas 52 VAS "Latvijas autoceļu uzturētājs" ziemas dienesta tehnikas vienības. Slidenie un sniegotie ceļa posmi tiek tīrīti un kaisīti ar pretslīdes materiāliem.

 

Apgrūtināti braukšanas apstākļi šorīt ir Ainažu šosejas (A1) posmā no Berģiem līdz Bīriņu pagriezienam, Siguldas šoseja (A2) posmā no Rīgas līdz Līgatnei, Valmieras šosejas (A3) posmā Murjāņi - Braslas tilts, Rīgas apvedceļa (A4) no Baltezara līdz-Saulkalnei, Jūrmalas apvedceļa (A5) posmā Salaspils - Babīte, Daugavpils šosejas (A6) posmā no Rīgas līdz Lielvārdei, Bauskas šosejas (A7) posmā no Rīgas līdz Iecavai, Jelgavas šosejas (A8) posmā no Rīgas līdz Jelgavai, Liepājas šosejas (A9) posmā no Rīgas līdz Kalnciemam un no Anneniekiem līdz Saldum, kā arī Ventspils šosejas (A10) posmā Rīga - Kūdra.

 

Uz reģionālajiem autoceļiem apgrūtinoši braukšana ir Rīgas, Bauskas, Dobeles, Jelgavas, Valmieras, Saldus, un Ludzas apkārtnē.

 

Autovadītāji aicināti būt īpaši piesardzīgiem un izvēlēties autoceļa seguma stāvoklim atbilstošu braukšanas ātrumu, distanci un braukšanas stilu.


Foto: Eva Pričiņa

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas