Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Sociālo pakalpojumu attīstības programmas izstrāde Zemgalei izmaksās 62 tūkstošus

Zemgales plānošanas reģiona (ZPR) konkursā par Sociālo pakalpojumu attīstības programmas 2010.-2016.gadam izstrādi Zemgales reģionam uzvarējusi SIA «LIetišķo pētījumu aģentūra «Nikolo grupa»» no Rīgas, kas to apņemas izstrādāt par 62 300 latiem, kas ir mazāk nekā iepriekšplānotā summa - 76 860 lati (neskaitot PVN).

Eiropas Sociālā fonda projekts «Sociālo pakalpojumu attīstības programmas izstrāde Zemgales reģionam» tiek īstenots no šā gada 1.septembra līdz 2010.gada 31.maijam. Topošās programmas uzmanības centrā ir Zemgales reģionā dzīvojošās personas ar funkcionāliem traucējumiem un to ģimenes locekļi, bezpajumtnieki un citas sociālās atstumtības riskam pakļautās iedzīvotāju grupas. Šobrīd nav izstrādāta vienota attīstības programma sociālo pakalpojumu attīstības jomā reģionā, kas ļautu uzlabot cilvēku ar īpašām vajadzībām dzīves kvalitāti un vienotu pakalpojumu pieejamību visās pašvaldībās.Projektā izstrādātā sociālo pakalpojumu attīstības programma veidos vienotu sociālo pakalpojumu politiku visās Zemgales plānošanas reģionā esošajās pašvaldībās un sekmēs izvirzīto uzdevumu izpildi. Attīstības programma sekmēs projektu iesniegšanu finansējuma saņemšanai  aktivitātes «Sociālās rehabilitācijas un institūcijām alternatīvu sociālās aprūpes pakalpojumu attīstības reģionos» īstenošanai, kas paredzēta šī plānošanas perioda (2007.-2013.gads) laikā.Kopējais projekta finansējums ir 153 000 latu, kura Eiropas Sociālā fonda līdzfinansējums ir 85% jeb 130 050 lati un 15% valsts budžeta finansējums jeb 22 950 lati.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas