Šodien IZM rīkos tiešsaistes diskusija par attālinātajām mācībām skolās

Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) "Facebook" profilā šodien pulksten 17 notiks otrā šīs sezonas diskusija ciklā "Emociju viesistaba", kurā diskutēs par attālinātajām mācībām un tiešsaistes stundu kvalitāti skolās, informēja IZM Komunikācijas nodaļā.

IZM norāda, ka attālinātās mācības nevar aizstāt mācību procesu klātienē, tomēr gan pedagogi, gan vecāki, gan paši skolēni vēlas, lai tās būtu pēc iespējas kvalitatīvākas. Diskusijā runās par to, no kādiem faktoriem atkarīgs, cik veiksmīgi skolas tiek galā ar attālināto un tiešsaistes mācību izaicinājumiem. Tāpat tiks runāts, kāpēc daļa vecāku ir satraukti par savu bērnu zināšanu līmeni, kamēr citi uzskata, ka mācību viela tiek apgūta sekmīgi.

"Emociju viesistabas" sarunā piedalīsies psiholoģe un trīs skolēnu mamma Gunita Kleinberga, Ādažu vidusskolas direktors Česlavs Batņa, Bauskas Valsts ģimnāzijas fizikas skolotājs Dmitrijs Jemeļjanovs un žurnāliste Daina Jāņkalne, sacīja IZM pārstāvji.

Diskusija būs brīvi pieejama ikvienam, un tās skatītāji varēs izteikt viedokli un uzdot jautājumus komentāru sadaļā straumēšanas vietnē "https://www.facebook.com/events/227500238721883/", kā arī, sūtot ziņas "Whatsapp" lietotnē uz numuru 25 604 464.

"Emociju viesistaba" ir tiešsaistes diskusiju cikls, kas tiek straumēts IZM profilā "Facebook" vietnē. Cikls aizsākās šā gada pavasarī Covid-19 izraisītās ārkārtējās situācijas laikā. Diskusiju mērķis ir sekmēt brīvu domu apmaiņu un sniegt psihoemocionālo atbalstu visiem izglītības procesā iesaistītajiem - pedagogiem, skolēnu vecākiem, skolēniem, politikas veidotājiem un pārējiem sabiedrības locekļiem.

"Emociju viesistaba" tiek realizēta sadarbībā ar IZM "Erasmus+" pieaugušo izglītības projektu "EPALE Nacionālais atbalsta dienests".

Foto: no arhīva

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas