Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šodien Jelgavā piestājis vilciens ar ārzemju tūristiem 13

Šodien Jelgavas dzelzceļa stacijā bija piestājis vilciens, kas ekskursijā pa Latviju, izmantojot dzelzceļu, vadā ārzemju tūristus.

Sarunā ar tūristiem, kurus izdevās sastapt stacijā pēcpusdienā, portāls zz.lv noskaidroja, ka viņi pārstāv dažādas valstis un izmanto vilcienu, lai apskatītu Latviju. Jelgavā daži paspējuši nofotografēt skatu uz staciju un sliedēm no gaisa tilta. Tālāk vilciens devās uz Liepāju, kur plānots pavadīts nakti.Tūristu ceļojumu organizē «PTG Tours» Lielbritānijā. Uzņēmuma mājas lapā var redzēt, ka līdzīgu ceļojumu var izvēlēties arī pa Portugāli, Bulgāriju, Slovākiju, Franciju un citām zemēm.Ceļojumā pa Latvju iekļautas pilsētas, kuras saistītas ar dzelzceļa līnijām – Ogre, Lielvārde, Gulbene, Alūksne, Jūrmala, Tukums, Liepāja, Ventspils, Daugavpils un citas.

Pievieno komentāru

Komentāri 13

māris b

Vakar mazliet pasekoju šim vilcienam - tas brauca arī līdz Reņģei pa līniju, kas jau vairāk kā 2 gadus faktiski netiek izmantota. Iepazinos un parunājos ar tūres vadītāju un dažiem citiem tūristiem arī. Šie cilvēki ir dzelzceļa fani (es arī), kam ir svarīgi, kāda lokomotīve ir sastāvam priekšgalā un ir dziļi vienaldzīgas Jelgavas bedrainās ielas un tirgus. "Resnais" jau arī to rakstīja. Vai tiešām tik grūti to saprast?

pirms 8 gadiem, 2012.05.09 15:51

he!

Ārzemju tūristiem rāda mūsu "skaistās ielas", rakumus, varbūt "lielisko" tirgu?

pirms 8 gadiem, 2012.05.09 14:21

zaza

Man patīk šitais - "No austrumu kaimi''nvalstīm atbraukušajiem Jelgava liekas "īsta rietumeiropa", kas laikam vairāk pasaka par bardaku, kas valda tur. Maskava ir bardaks salīdzinājumā ar Jelgavu, bet tie,kas atbraukuši no tālākām malām te brīnās kā mēs brīnamies par skaistumu Rietumeiropas galvenajos tūristu galamērķos. Tomēr rietumniekiem, manuprāt, varam piedāvāt tikai mieru, kārtību un kolorītu." -
Esmu par mums sajūsmā- - ja nebūtu tā Maskava uz pasaules kartes, ko mēs , lettiņi lādētu un par ko rakstītu! Priecājies, tauta MUMS ir Maskava!!!!!

pirms 8 gadiem, 2012.05.09 11:20

micro

Ja ir pieprasījums, tad kāpēc likt sprunguļus riteņos, lai brauc! Mumsiem arī būs motivācija saņemties. Turklāt tūristi tērē savu naudiņu!

pirms 8 gadiem, 2012.05.09 10:19

Nu

Pašlaik Jelgava ir vieni vienīgi rakumi. Izņemot Trīsvienības baznīcas torni un pili, nav ko redzēt.

pirms 8 gadiem, 2012.05.09 09:57

Resnais

Ir cilvēki, kas interesējas par dzelzceļu, tāpat kā daži kraj markas. Būtu interesanti ko tādu piedāvāt arī vietējiem. Dārgs tas ceļojums, var pasūtīt pat lokomotīvi. 6 day special train only: £799 :(

pirms 8 gadiem, 2012.05.09 09:02

membrāns

Lai atver durvis vecajai stacijas tualetei,tad tūristiem nebūs tālu jāiet lai ieraudzītu eksotiku.

pirms 8 gadiem, 2012.05.09 07:58

Senilais Tips

No austrumu kaimi''nvalstīm atbraukušajiem Jelgava liekas "īsta rietumeiropa", kas laikam vairāk pasaka par bardaku, kas valda tur. Maskava ir bardaks salīdzinājumā ar Jelgavu, bet tie,kas atbraukuši no tālākām malām te brīnās kā mēs brīnamies par skaistumu Rietumeiropas galvenajos tūristu galamērķos. Tomēr rietumniekiem, manuprāt, varam piedāvāt tikai mieru, kārtību un kolorītu.

pirms 8 gadiem, 2012.05.08 22:07

Dilans

Juzik,tu nezini kas ir ūķis.Labāk nespļauj tanī bļodā no kuras ēd,citādi tiešām nonāksi ūķī.

pirms 8 gadiem, 2012.05.08 21:18

juzikam

Bet kāpēc tad viņi brauc uz šejieni? Ļoti daudzi ārzēmnieki pēc ciemošanās Latvijā ir sajūsmā. Labi, Jelgavas stacijā varbūt nav dižu ko redzēt, bet Liepājā un Ventspilī - gan.

pirms 8 gadiem, 2012.05.08 21:16

juziks

...nav jāraksta par šādu lietu!Jo viņu acīs viņi ir iebraukuši nekurienē,un aizbraucot mājās viņi stāstīs,mēs bijām tādā ūķī.....

pirms 8 gadiem, 2012.05.08 21:13

Vietējās ziņas