Šodien “Sporto visa klase”

Ar Aizsardzības ministra Raimonda Bergmaņa klātbūtni šodien Jelgavā, Zemgales Olimpiskajā centrā norisināsies projekta “Sporto visa klase” finālsacensības.

Finālsacensību apmeklētājiem Zemgales Olimpiskajā centrā būs iespēja aplūkot Zemessardzes 4. Kurzemes brigādes 52.Kaujas atbalsta bataljona ekipējumu, ieročus un tehnikas vienības, kā arī vērot militarizēto stafeti, informē Aizsardzības ministrijā.

Projekta “Sporto visa klase” uzvarētājiem būs iespēja piedalīties kādā no Jaunsardzes un informācijas centra organizētajām jaunsargu nometnēm.

2017.gada janvārī Aizsardzības ministrija un Latvijas Olimpiskā Komiteja parakstīja sadarbības līgumu, lai veicinātu Jaunsardzes un projekta “Sporto visa klase” dalībnieku iesaisti kopīgos pasākumos, kā arī motivētu bērnus un jauniešus nodarboties ar sportu un izvēlēties veselīgu dzīvesveidu.

Lai noskaidrotu klases, kuras finālsacensībās pārstāvēs savas izglītības iestādes, projekta gaitā dalībniekiem bija jāveic vispārējās fiziskās sagatavotības testi, atlases sacensības stafetēs, labais darbs ar moto “Visi kopā mēs to varam!”, kā arī tika vērtētas skolēnu sekmes. Finālsacensībās piedalīsies katras apakšgrupas 1.vietas ieguvējas katrā vecuma grupā.

Finālsacensībās klases sacentīsies dažādās sportiskās aktivitātēs, parādīs zināšanas par Olimpisko kustību, kā arī būs īpaša sacensība pedagogiem.

FOTO: Raitis Puriņš

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas