Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šogad otrā ūdensvada avārija 1

Otrdienas rīts nepatīkami iesācies Blaumaņa ielas iedzīvotājiem - vecā ūdensvada caurules plīsuma dēļ uz pagaidām nezināmu laiku bez ūdens piegādes palikuši vairāku māju dzīvokļi.

Kā «Ziņām» pastāstīja SIA «Jelgavas ūdens» Ūdens apgādes dienesta vadītājs Tenis Tokarevs, kaut arī pagaidām avārijas vieta nav atrakta, ticamākais, plīsušas caurules, kas šajā mikrorajonā ieraktas pirms vairākiem gadu desmitiem un līdz šim nav mainītas.«Lai avāriju likvidētu, bez ūdens atslēgšanas tuvējām mājām neiztikt,» atklāja T.Tokarevs. Uzņēmuma tehniskais direktors Gvido Gudelis apgalvoja, ka otrdienas laikā ķibele tikšot novērsta un iedzīvotāji dienas otrajā pusē ūdeni atkal saņems. Šī pāris dienu laikā ir jau otrā ūdensvada avārija, kuras dēļ vairākām mājām bijis jāatslēdz ūdens padeve. Pirmdienas rītā bez tā palika Māras, Puķu un Asteru ielas iedzīvotāji, jo Dobeles šosejas tuvumā plīsa tā saucamā tehniskā koridora caurule, kas ar ūdeni apgādā veselu mikrorajonu.Jāpiebilst, ka pirms pāris gadiem tika noslēgta projekta «Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas attīstība Jelgavā» pirmā kārta. Tās laikā kā prioritāte tika izbūvētas jaunas ūdens attīrīšanas iekārtas. Šajā projektā divu gadu laikā kopš 2003.gada izbūvēti 40 kilometri ūdens un kanalizācijas tīklu, atjaunota notekūdeņu savākšanas sistēma, izveidota centralizēta kontroles sistēma, uzbūvētas septiņas jaunas sūkņu stacijas. Projekta ietvaros veikta arī administrācijas un laboratorijas ēku rekonstrukcija, kā arī laboratorija aprīkota ar jaunām iekārtām.Kā iepriekš informējis gan «Jelgavas ūdens», gan pilsētas vadība, nākamajā projekta kārtā iecerēts ūdens un kanalizācijas caurules mainīt arī daudzās mazajās Jelgavas ieliņās.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

ita

Kad tad Laizāna kungs ies pensijā? Laiks jau būtu...

pirms 11 gadiem, 2009.01.07 12:53

Vietējās ziņas