Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Solīts makā nekrīt!

Darbinieki ļoti bieži nezina darba likumdošanu un nezināšanas dēļ «iekrīt», bet darba devēji nekautrējas to izmantot - tas ir viens no secinājumiem pēc «Ziņu» organizētās telefonakcijas ar Zemgales Reģionālās valsts darba inspekcijas (VDI) vadītāja Valda Dūma un vecākās inspektores juristes Kristīnes Cimermanes piedalīšanos.

Ne vienmēr darba ņēmēji zina savas tiesības un to, kā rīkoties darba uzteikuma gadījumā, tāpēc ikvienam vajadzētu orientēties Darba likumā un būt informētam par nosacījumiem, kas saistīti ar darba attiecību izbeigšanu.Vai paziņojums par kolektīvu atlaišanu no darba juridiski ir vienlīdz saistošs gan mutiski, gan rakstiski? Kam izdevīgāka darba attiecību izbeigšana, ja tā tiek pamatota ar formulējumu «pušu vienošanās»? Vai atlaišanas gadījumā iespējams saņemt lielāku pabalstu nekā paredzēts likumā? Kā rīkoties, ja darba devējs spiež strādāt neapmaksātas virsstundas, pretējā gadījumā liekot saprast, ka darbs jāzaudē? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem lasiet trešdienas, 21.janvāra, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas