Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šomēnes Jelgavā veiks siltumtīklu vecāku posmu hidrauliskās pārbaudes

Lai savlaicīgi atklātu potenciālās bojājumu vietas centralizētās siltumapgādes sistēmā un novērstu iespējamos siltumenerģijas piegādes pārtraukumus klientiem apkures sezonā, jūlijā siltumapgādes uzņēmums "Fortum" Jelgavā veiks siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes vecākiem siltumtrašu posmiem, jeb apmēram pieciem procentiem no kopējā pilsētas centralizētās siltumapgādes tīkla, informēja "Fortum" komunikācijas vadītāja Guntra Matisa.

Klienti, kuru mājās uz hidraulisko pārbaužu veikšanas laiku tiks pārtraukta siltumenerģijas piegāde, pirms pārbaužu veikšanas tiks informēti papildus. Tāpat informācija par plānotajiem siltumenerģijas piegāžu pārtraukumiem ir pieejama "Fortum" interneta vietnē.

Matisa skaidroja, ka, lai siltumtīklos radušos bojājumu gadījumā vidē neizplūstu karsts siltumnesējs, pirms hidrauliskās pārbaudes tas tiek atdzesēts zem 45 grādiem pēc Celsija skalas, tādēļ klientiem karstā ūdens temperatūra var pazemināties jau iepriekšējā dienā. Gadījumā, ja kāds siltumtīklu posms pārbaudi neizturēs, ir iespējami karstā ūdens piegādes pārtraukumi līdz bojājumu novēršanai, par ko konkrēto māju iedzīvotāji tiks informēti papildus.

Gadījumā, ja tiek novērotas ūdens noplūdes - zaļganas krāsas ūdens - no siltumtīkliem, "Fortum" aicina iedzīvotājus ziņot klientu apkalpošanas centram.

Uzņēmumā apgalvoja, ka siltumtīklu hidrauliskās pārbaudes ir efektīvs veids, lai pārliecinātos par siltumtīklu drošību un samazinātu iespējamos siltumtīklu bojājumus apkures sezonas laikā.

Foto: no arhīva

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas