Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šonedēļ izšķirs skolu likteni 6

«Melnais darbs divu nedēļu laikā būs padarīts - Jelgavas novada Izglītības pārvaldes speciālisti tikušies ar direktoriem un vecākiem, esam uzklausījuši priekšlikumus, kā reorganizēt skolu tīklu. Otrdien direktoru seminārā plānojam šos rezultātus apkopot, lai trešdien par tiem varētu vienoties komitejas sēdē, bet galīgo lēmumu pieņemt ceturtdien domes sēdē,» stāsta Jelgavas novada domes Sociālo, izglītības un kultūras jautājumu komitejas vadītāja Aija Tračuma. Līdz tam amatpersonas nevēlas atklāt, kāds liktenis sagaida katru no skolām.

«Laiks ir tik, cik no valsts puses tas mums dots - lielos tempos esam apbraukuši visas Jelgavas novada skolas, lai saprastu, kā labāk rīkoties situācijā, kad būtiski samazināts finansējums izglītībai (par aptuveni 55 procentiem - red.). Vēlos vēlreiz akcentēt, ka neviena skola netiks slēgta un arī par izglītības iestāžu ēku uzturēšanu nav jautājumu. Vienīgi par pedagogu algām - nedomāju, ka būtu daudz skolotāju, kuri gribētu strādāt par velti,» retoriski secina A.Tračuma.Lai arī laika līdz galīgā lēmuma pieņemšanai atlicis ļoti maz, jo strauji tuvojas 1. septembris, viņa pauž gatavību turpināt sarunas ar visām skolu tīkla reorganizācijas plānā iesaistītajām pusēm.Vairāk lasiet otrdienas, 11.augusta, «Zemgales Ziņās».

Pievieno komentāru

Komentāri 6

..

kas bus ar bernu izmetasnu pa klasem?
ka piem Jelgavas 1.gimnazija ir 3 7.klases un katra ir pa 15-20 berniem un solijas kad vienu klasi izmetas jo dome var izlemti kad katra klase jabut pa 27 ne mazak.

pirms 11 gadiem, 2009.08.14 15:39

agne

un kā būs ar transportu, lai bērni tiktu uz skolu?

pirms 11 gadiem, 2009.08.12 13:17

zundurs

Skolotājiem, darbiniekiem, pat vadībai par to nācās uzzināt no avīzes...

pirms 11 gadiem, 2009.08.11 17:27

es

kāda jega uzturet vairākas pustukšas ēkas? varēja jau visus vienā lielākā mācīt

pirms 11 gadiem, 2009.08.11 17:20

Mamma

Avīzē rakstīts, ka Lielvircavā paliek 1.-5. kl., bet Platonē- 6.-9. kl. Kas tas par jocīgu dalījumu? Kāpēc tieši tā? Un kā tad Glūdā un Svētē. Kur tad bija tās sarunas ar vecākiem?
Tiešām- aizmuguriski...

pirms 11 gadiem, 2009.08.11 16:59

zundurs

Ha, tiešām? Viss jau aizmuguriski ir nolemts, Ak, jūs, nelgas...

pirms 11 gadiem, 2009.08.11 11:30

Vietējās ziņas