Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Šonedēļ jāpabeidz sešu Pārlielupes ieliņu posmu rekonstrukcija (ar galeriju) 5

Uzlaboti ielu parametri un satiksmes organizācija, izveidotas gājēju ietves ar veloceliņiem, atrisināta lietusūdeņu aizvadīšana, rekonstruēts apgaismojums un izbūvētas automašīnu stāvvietas – tās ir galvenās pārmaiņas, kas šogad īstenotas Strazdu, Akmeņu, Lāčplēša, Kronvalda un Imantas ielā ap topošo Zemgales Olimpisko centru un Jelgavas 4.vidusskolu, šodien raksta «Zemgales Ziņas».

Kā «Ziņām» vēsta pašvaldības aģentūras «Pilsētsaimniecība» direktors Andrejs Baļčūns, lielāko daļu darbu šo ielu posmos uzņēmums «A.C.B.» jau pabeidzis. Kronvalda ielā vēl norisinās apkārtnes labiekārtošanas darbi, savukārt krustojumā ar Imantas ielu jāieklāj segums un jāsakārto apgaismojums. «Saskaņā ar līgumu darbiem jābūt pabeigtiem līdz šīs nedēļas beigām, 15. novembrim,» skaidro A.Baļčūns. No līgumā paredzētās summas (1,03 miljoniem latu) ceļu būvnieki līdz 1. novembrim bija apguvuši 0,7 miljonus.Strazdu ielas posmā no Kronvalda līdz Akmeņu ielai vēl pavasarī bija saplaisājis un bedrains segums, bet nu gājēju iela izbūvēta piecu metru platumā, tā savienota ar gājēju celiņiem uz skolu un Kronvalda un Akmeņu ielas ietvēm. Virsūdeņu aizvadīšana Strazdu ielā tagad nodrošināta ar drenāžas palīdzību. Ielas apgaismojums un sakaru kanalizācija pašvaldības vajadzībām izbūvēta visā ielas posmā, kā arī labiekārtota piegulošā teritorija.Būvdarbi pabeigti arī Akmeņu ielas posmā no Brīvības bulvāra līdz Imantas ielai. Kādreizējā grants seguma ielā, kur iepriekš lietusūdens nokļuva grāvjos un nebija nedz gājēju celiņu, nedz pietiekama ielas apgaismojuma, izbūvētas ietves, apgaismojums ielas abās pusēs, likvidēts grāvis un lietus aizvadīšana risināta ar slēgto kanalizācijas sistēmu. Izbūvēta arī sakaru kanalizācija pašvaldības vajadzībām, satiksmes drošībai izveidotas autostāvvietas un ātrumvaļņi, labiekārtota apkārtne. Tādi paši darbi paveikti arī Lāčplēša ielas posmā no Kronvalda ielas līdz Brīvības bulvārim, kā arī Kronvalda ielā no Izstādes līdz Lāčplēša ielai, kur pašlaik vēl tiek labiekārtota teritorija. Piebilstams, ka paralēli būvniecībai norisinājās arī piebraucamo ceļu asfalta seguma atjaunošanas darbi. Pie jauna klājuma ticis Aviācijas ielas posms no Garozas līdz Helmaņa ielai, Lāčplēša ielas posms no Aviācijas ielas līdz Brīvības bulvārim un Strazdu iela no Rīgas līdz Kronvalda ielai.Plašāk lasiet «Zemgales Ziņu» šodienas, 10.novembra, numurā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Gājēja

Tas viss būtu ļoti jauki, tikai uzreiz, mīļie, pārbaudiet, vai atkal pie gājēju pārejām nav organizētas peļķes. Uz Brīvības bulvāra tā ir, kaut gan jau remontu šinī sakarībā taisīja. Meistari, ūdens sakrāšanās vietu taisiet kaut kur citur, ne uz gājēju pārejām!!!!
Atkal tās "tizlās" riteņbraucēju un gājēju zīmes!!! Novirziet riteņbraucēju pa savu pusi, cik tad riteņnieki var traumēt gājējus! Pietiek reiz! Vislabāk ik pa brīdim uzkrāsot uz trotuāra daļas, kas domāta velosipēdistiem, velosipēdista siluetu. Tad gan daļa gājēju nevazāsies pa visu trotuāru, gan velosipēdisti ievēros savu kustības zonu!

pirms 10 gadiem, 2009.11.11 08:50

Brc-Resnais

Brīvības bulv taču projektēja tupaks kas ar mašīnu vispār nav braucis jo dakters viņam esot to liedzis [fakts].Iela izprojektēta debīli...

pirms 10 gadiem, 2009.11.10 23:24

Pārlielupes iedz.

kad beidzot remotnēs manu ielu?

pirms 10 gadiem, 2009.11.10 22:13

Asteru 4

Patīk bildēs redzamās stāvvietu "kabatas", kas mazliet atgādina Ventspili. Cerējām, ka Asteru ielas remonta laikā arī kaut ko tādu izveidos, bet nekā - tikai apspraudīja visu ielu ar apstāšanās aizlieguma zīmēm.

pirms 10 gadiem, 2009.11.10 14:57

Resnais

CSN gan teikts, ka 1.38. sadalošā josla — ceļa daļa, kas norobežo blakus brauktuves vienu no otras un nav paredzēta transportlīdzekļu braukšanai vai apturēšanai;

taču Brīvības bulvārī tieši uz sadalošās joslas izveidotas stāvvietas.

pirms 10 gadiem, 2009.11.10 13:30

Vietējās ziņas