Šonedēļ Jelgavā atslēgs un ieziemos strūklakas un brīvkrānus

Jelgavas pašvaldības iestāde "Pilsētsaimniecība" informē, ka trešdien un ceturtdien, 21. un 22. oktobrī, tiks atslēgtas un ieziemotas pilsētas strūklakas un brīvkrāni.

Pilsētas strūklakas tika ieslēgtas maijā, bet, pazeminoties gaisa temperatūrai, šonedēļ tās tiks izslēgtas un ieziemotas. "Laukā kļūst arvien vēsāks, un sola salu, līdz ar to, lai neaizsaltu strūklaku mehānisms, strūklakas uz ziemas periodu, kā katru gadu, tiks izslēgtas un ieziemotas. Plānots, ka tas tiks paveikts trešdien un ceturtdien," stāsta "Pilsētsaimniecības" Apsaimniekošanas nodaļas vadītāja vietniece Žanna Barkovska. Ieziemotas tiks strūklakas "Ūdenskritumi" Jāņa Čakstes bulvārī, skulptūra strūklaka "Jelgavas students" Jāņa Čakstes bulvārī, kā arī skulptūra strūklaka "Trīsvienība" Jelgavas Svētās Trīsvienības baznīcas torņa pagalmā. 

Tāpat šonedēļ tiks izslēgti brīvkrāni Jāņa Čakstes bulvārī un Lielās ielas un Krišjāņa Barona ielas krustojumā. Tie šogad bija pieejami no jūlija, informē Jelgavas pilsētas pašvaldības Sabiedrisko attiecību pārvaldē.

 

Foto: no arhīva

 


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas